Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] King

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 84 72.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 32 27.6%

• Kullanılan toplam oy
    116
Birbirinin kopyası Zoro dövüşleri yüzünden hakkı yenilen karakter. Zoro'dan hasar alıp, kanın akmışsa, tövbe bir daha kalkamazsın. Her zaman Marco'ya rakip olarak yakıştırdım. Hem bu vesileyle 2 Sağ kol da detaylı işlenmiş olacaktı. Oda ne yaptı peki, 2 sağ kolu birden harcadı.

Dalga geçen sayısı ve güçsüz bulan sayısının toplamıyla doğru orantılı olarak sevmem seçeneği çıkmamış. Demek ben de dahil içten içe sevmiş KF.

King’in tam gücünü Oda henüz açıklamadı.Yani feat olarak gördünüz ama çoğu karakterin aksine bilgi olarak sakladı.Irkının özelliklerini genel olarak açıklayacaktır o zaman anlarsınız tam olarak ne kadar güçlü diye.

Zoro'nun sırrını bilse ne yapacaktı King ? Öpücük mü atacaktı o saldırı gücüne engel olmak için ?
Hadi King'in sırrı var o yüzden Zoro dayak yiyor da dayak atan King demiyor mu bu adamın sırrı var mı yok mu diye? adamın umurunda değil ki, Zoro güçlendirme alana kadar tasa etmeden dövüyor. İşinize geldiği gibi okumayın şu seriyi :d

Sonsuza kadar kullanacak hali yoktu öyle güçlü özellikler karşılığında çok enerji götürüyordur ırk bile olsa.Zoro laf attı zaten noldu karşılıyorsun diye daha fazlasını alamazdı.Sınırı ateşin yanması da olabilir ateş bu yanıyorsa bir süre sönebilir de.En kötü süre sınırı vardır.
Zoro saldırılarını karşılamasını artık Fatihin Hakisi ile vurmasına bağlıyor. Bu yüzden "Yapabileceklerimden korktuğun için karşılamaya başladın" diyor. Öncesinde böyle bir sıkıntısı yoktu. Zoro aldığı bedavadan 3 güçlendirme ile bu adamı yendi, bu yüzden "Zoro, King'den beş gömlek güçlüdür" yorumlarına sadece gülerim.

Meyveyle daha çok dövüşseydi keşke, kanatlarıyla falan iyi geçiriyordu.Ne zaman kılıcı eline aldı o zaman kaybetmeye başladı.

Zoro çok güçlüydü falan hikaye.. Enmayı adam gibi kullanmayı öğrenmediği sürece hala sağ kol liginde.. Franky yardım edeyim mi falan diyordu.. çok çabuk unutuldu bu ezilme..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık