Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] King

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 84 72.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 32 27.6%

• Kullanılan toplam oy
    116
Enma'ya sahip olmadan önce Kral hakiyi aktif mi etmişti. Mantık sınırlarını geçiyorsun.
Luffy'de kral hakiyi defalarca bilinçsiz kullanarak aktif etti lakin 5 dakika sonra profesör ordinaryus olmadı hemen öğrenmedi, ne olduğunu bile bilmiyordu, farkında bile değildi. Aktif olunca şipşak öğrenmiyorsun bu gücü. Mantık sınırlarını geçen ben değilim yani.

Zoro’nun bilinçli yaptığı birşey var mı ki bu bilinçli olsun. :oleyo2: @RedTeroR @Alpamis ?
King çok güçlü, gerçek gücünü ileride Oda gösterirse göreceğiz dedin de. Zoro'da gerçek gücünü kullanmadı yorumunu çıkarıyorum buradan. Zoro'da neden görmedik gerçek gücünü? Başka başka güçleri varsa kullanıp yenseydi ya Zoro'yu?

Zoro hızı artmış olan King'i kesmiyor. Hızlı giden King'den darbe aldıktan sonra karşı saldırı yapıyor. Arada fark var.

1 tane ''güçlü'' saldırıya gitti diyorum. Öncesinde de hasar aldı ama çok etkilenmedi. Anladığım kadarıyla ırk özelliğiyle hasarı bir şekilde soğurdu diyelim.
Zoro'nun o saldırısını direkt olarak yiyen her karakter zarar görür zaten, ben küçümsemiyorum. Karşı saldırı yapman, sıyrılman lazım.
Kral hakili diğer saldırıların güçsüz olduğunu düşündüren ne ? King'in devrilmemiş olması mı :oops: Zoro'nun önceki saldırıları da çok güçlüydü. Şöyle ifade edeyim sana bak..

Zoro'nun kral haki kullanmadan attığı shishi son son bile King gibi dayanıklılığı daha bıyıkları terlememişken hükümet tarafından test edilen ve yine güç delisi olan Kaido tarafından daha o yaşta taktir edilip sağ kol olmasını sağlayan King'in o saldırıda gözlerinin pusulası kayıyor. Sadece bu saldırı bile hayvani derecede güçlü bir saldırı. Hatta King bu saldırıdan sonra kendini iyileştirince Zoro şaşırıyor. Şimdi sen bu saldırının üzerine kral hakili yapılan saldırıları düşün. Ve unutma Luffy'nin Kaido'dan tek yerken şu an Kaido'ya dövüşmesini sağlayan gücü kral haki. Heh ona göre aklında ölç-biç. King bu saldırılardan birkaç tane yiyor ki yediği son saldırı hem kral haki boyutu/yoğunluğu olarak devasa bir saldırı hem de King'i ateş kesme tekniğiyle tufaya getiren terse yatıran bir saldırı.

Şu saldırı bırak hırpalanmış King'i, sağlam King'i bile teke götürebilecek bir saldırı. Ve yine unutma Canavar Korsanları dayanıklılık üzerine inşa edilmiş bir tayfa. Bu tayfada Jack'ten tut Kaido'ya kadar herkes dayak arsızı. Jack Yk3 olmasına rağmen Yk2 seviyesi bir dayanıklılığı var. King'in de aynı şekilde yk1 olmasına rağmen Yk1'lerden daha üst düzey bir dayanıklılık gücü var. Yani şu saldırıyı amiral yese, amiral nalları dikmez diyemez kimse. Bunun garantisini veremez. Öyle bir saldırı bu.

Seri bokotoko yemişişko abi ne Luffy ne de Zoro dövüşleri normal değil havadan güçlenmeler Luffy iki kere yenildi bu saatten sonra dünyayı tokatlamış kaidouyu yense ben tatmin olmam

Kral hakili diğer saldırıların güçsüz olduğunu düşündüren ne ? King'in devrilmemiş olması mı :oops: Zoro'nun önceki saldırıları da çok güçlüydü. Şöyle ifade edeyim sana bak..

Zoro'nun kral haki kullanmadan attığı shishi son son bile King gibi dayanıklılığı daha bıyıkları terlememişken hükümet tarafından test edilen ve yine güç delisi olan Kaido tarafından daha o yaşta taktir edilip sağ kol olmasını sağlayan King'in o saldırıda gözlerinin pusulası kayıyor. Sadece bu saldırı bile hayvani derecede güçlü bir saldırı. Hatta King bu saldırıdan sonra kendini iyileştirince Zoro şaşırıyor. Şimdi sen bu saldırının üzerine kral hakili yapılan saldırıları düşün. Ve unutma Luffy'nin Kaido'dan tek yerken şu an Kaido'ya dövüşmesini sağlayan gücü kral haki. Heh ona göre aklında ölç-biç. King bu saldırılardan birkaç tane yiyor ki yediği son saldırı hem kral haki boyutu/yoğunluğu olarak devasa bir saldırı hem de King'i ateş kesme tekniğiyle tufaya getiren terse yatıran bir saldırı.
Yani şu saldırıyı amiral yese, amiral nalları dikmez diyemez kimse. Bunun garantisini veremez. Öyle bir saldırı bu.
Ace öldü diye iman powerla son güçte Wb'nin saldırıyı yedikten birkaç dakika sonra bile son gaz korsan avcılığı yapan Akainu bu cümleyi beğendi. 😌

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık