Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler SWORD Üyesi Çıkar?

Kimler SWORD Üyesi Çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    90

Silinmiş Üye

Drake captain diye geçiyordu. Captain kelimesi çok değişik anlamlarda kullanılıyor. Bazen albay, bazen yüzbaşı, bazen lider. Grubun yapılanmasına göre gerçek rütbesi belli olur.
Ben Drake'in en yetkili kişi olduğunu düşünmüyorum.

Drake captain diye geçiyordu. Captain kelimesi çok değişik anlamlarda kullanılıyor. Bazen albay, bazen yüzbaşı, bazen lider. Grubun yapılanmasına göre gerçek rütbesi belli olur.
En üstte Drake'nin olması imkansız zaten. Böyle bir şey olması için denizcilerden bağımsız olması gerekir. Drake kimseye hesap vermiyorsa Kılıç Timi denizcilerden tamamen bağımsız demektir. Hali hazırda denizciler içerisinde yer alan en az 1 üst rütbeli bu ekiple ilişkili çıkacak. Tabi bu ekibi kurmuş ya da yöneten kişiler ekipten sayılmayacaksa o zaman başka tabii. O durumda başka yüksek rütbeli olmama ihtimali dile getirilebilir.

Eski Amirallerin olma olasılığı yüksek.Hele ki Aokiji Akainunun düşüncesinden nefret etmesine rağmen onyıllardır birlikte çalışıp aynı rütbeye gelmiş kişiler.Oda kesinlikle Aokijiyi devrimci yapmayacaktır.Kılıç Üyesi yapma ihtimali ve Akainuya istihbarat sağlama olasılığı hiç düşük değil

Silinmiş Üye

Kuzan arkadaşı Saul'un ölümünden sonra girişmiş olabilir böyle bir şeye ? Yani Kizaru hariç tüm güçlü özel denizcilere bir sebep sayılabilir.Wano sonu öğreniriz umarım merakla bekliyorum ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık