Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler Amiral Olabilir?

Kuro'yu Arlong'u falan yazmamışsın kötü liste.
Herhangi bir amiral dövüşünden sonra seninle konuşmak isterim tabii o zaman da *Abii Oda güc dengelerini bozuyo yhaa* deme lütfen

Enelden sonrasını okumaya gerek duymadım :hhh:
Güç olarak ben de biliyorum amiral etmediğini ama kişiliği olsun meyvesi olsun,gözlem hakisi olsun gayette amiral adayı birisi.Diğer hakileri daha gelişmiş olsa Akainu ya kafa tutabilirdi.Enel in meyvesi Magma Meyvesi nnden daha iyi olan nadir meyvelerden.Enel ölse bile kendini diriltebilen birisi,bu yorumu attiğına göre bilmiyorsun diye söylüyorum.Ayriyeten yıldırımların sıcaklığı Güneş in yüzeyindeki sıcaklıktan 5 kat daha sıcaktır ki bu da 30.000 C eder.Magma 500-2000 arası gidip geliyor.

Herhangi bir amiral dövüşünden sonra seninle konuşmak isterim tabii o zaman da *Abii Oda güc dengelerini bozuyo yhaa* deme lütfen

Güç olarak ben de biliyorum amiral etmediğini ama kişiliği olsun meyvesi olsun,gözlem hakisi olsun gayette amiral adayı birisi.Diğer hakileri daha gelişmiş olsa Akainu ya kafa tutabilirdi.Enel in meyvesi Magma Meyvesi nnden daha iyi olan nadir meyvelerden.Enel ölse bile kendini diriltebilen birisi,bu yorumu attiğına göre bilmiyorsun diye söylüyorum.Ayriyeten yıldırımların sıcaklığı Güneş in yüzeyindeki sıcaklıktan 5 kat daha sıcaktır ki bu da 30.000 C eder.Magma 500-2000 arası gidip geliyor.
Haklısın enelin o meyve ile neler başardığını çok gördük sanjiyi nasıl öldürdü ama :D

Enel meyvesi dışında hiçbir şeyiyle amiralin yakınından bile geçemez Ts öncesi Luffy'den yediği hasar yamultuyor adamı. amiral dediğimiz adamlar deprem tanklayıp 5 dakika sonra çıkıp dövüşmeye devam ediyor. Birde sıcaklık falan demişsin sana şöyle cevap vereyim

Son düzenleme:

İşte şu da olsa bu da olsa ile olmuyor ki. Hani cidden derim ben de buggynin garp gibi fiziksel gücü olsa bir de saldırısına kral haki eklese yenilmez olur ama olmuyor öyle işte.
Meyveye göre değerlendirmek saçma o yüzden sadece. Hani lawin meyvesi marconun meyvesi falan mesela çok çok iyi meyveler ama ikisi de yonko değil yani. Kullanıcının hakisine fiziksel gücüne falan bağlı bazı etmenlerde.
Enel o dayanıklılıkla amiral edemez. Glass Canon bir karakter

Bir arc sonra Coby'e bir meyve diğer arc söyle okkalı bir kılıç kalkan giyisi artik güç arttıran bir malzeme biraz da garp fuji yan car faktörü son arc al sana Amiral

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık