Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler Amiral Olabilir?

Şu zorunlu askerlik yasası mevzusu Odanın biraz soru işareti yaratmamak için uydurduğu birşey gibi geliyor. Yoksa yeni amiraller normalde kurum içerisinde olsaydı neden MF'de degillerdi neden şöyleydi neden böyleydi gibi bir sürü soru sokulacaktı. Ha ikisinden biri ihanet eder mevzuda yasaya bağlanır o zaman birşey diyemeyiz.

Bazıları amirallerden güclü bazıları güçsüz bazılari da belirsiz,potansiyel olarak yazdım.

Enel,Magellan,Shiryuu,Oars,Ryuma,Kid,Law,Sanji,Luffy,Mihawk,Oden,Zoro,Sabo,Dragon,Koby,Edward Weevil,Gaban,Rayleigh,Katakuri,Joy Boy(?),Benn Beckman.
Enelden sonrasını okumaya gerek duymadım :hhh:

Yok beeeeee kankaaaa.3 amiralle savaşıp bana mısın demedi bu adam.Hiçbir amiral Marco ya karşı ölümüne girmedikten sonra kazanamaz.Bana göre Yonkou olamamasının sebebi haki seviyesi.Amiralimsi diyebileceğimiz tek karakter olabilir,bazı konularda amirallerden iyi bazılarında kötü.

Aynı şekilde Katakuri nin de gücünü biliyoruz.Amiral eder mi etmez ama amiralden çok uzak olmadığı da belli.

Benn Beckman ise bence Oda tarafından bile amiral seviyesi olduğu hissetirilen birisi.(Kizaru sahnesi + yonkou tayfaları arasındaki en dengeli tayfa olduğu söyleniyo. 1.7-2.5 milyar arası ödül bekliyorum kendisinden)

Rayleigh zaten *sag kol* sayılmaz herhalde,76 yaşında paslı haliyle Kizaru yu tutabilen birisi.Prime hali yüksek ihtimal Akainu ya da 1 tık üstüdür(Yaşı sıkıntı tabii ki ama en önemli etken çok uzun süredir savaşmayıp kendini salması.)
Bana göre Amiraller, İmparatorlara yakın, Sağ Kollara değil.. ayrıca zaman haracamadan kimse Sağ Kolu aradan çıkaramaz... Linlin bile sana ruh haracayamam Marco diyor

Dragon, Mihawk, Shanks, Teach bu halleriyle Amiral olur. Kaido ve BM güçlü ama pozisyona uygun değiller. Diğer kalanlar adaydır sadece.

Edit: Luffy de var elbette. Devir değişti. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık