Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

Arkadaşım çok önermişti. Baya sevilmiş. Onun üzerine izledim, kısa sürede güncele geldim. Animeden devam etmek hayrıma olur o zaman. Mangada daha sıkıcı hal alır. :D Rengoku'yu sevmiştim. .(((((((( Favorim Inosuke manyak adam ya deli bir şey.
Tavsiyem mangasını da okuman 150 küsürden sonrası sanırım renkli sayfaya geçiş yapıyor. Çizimler ve detaycılık konusunda çok tatmin eder haberin olsun

Tavsiyem mangasını da okuman 150 küsürden sonrası sanırım renkli sayfaya geçiş yapıyor. Çizimler ve detaycılık konusunda çok tatmin eder haberin olsun
Hımm acaba güncel kaçtır ki bir bakarım. Uzun bir seride değilmiş. 2 hashira daha işlenecekmiş. Beni üzen bu 2 hashiranın Giyu ve Sanemi olmayışı :// Onları da arc içinde Rengoku/Tengen gibi görmek isterdim.

Son düzenleme:
Göz kanatıyor abow... Nedir bu gereksiz renk paleti kasma furyası ya...
Mekan biraz aşırı gerçekçi duruyor diye ufotable’ın şu tarzı bana mı bir garip geliyor diye sorguluyordum. Mekana sonradan PNG olarak eklenmiş gibi duruyor bir tık karakterler. CGI mekanları salıp normale geçseler keşke daha iyi bundan, salınan efektlere yine bir şey demiyorum o ikonikleşti de mekan çok irite etti beni.

Mekan biraz aşırı gerçekçi duruyor diye ufotable’ın şu tarzı bana mı bir garip geliyor diye sorguluyordum. Mekana sonradan PNG olarak eklenmiş gibi duruyor bir tık karakterler. CGI mekanları salıp normale geçseler keşke daha iyi bundan, salınan efektlere yine bir şey demiyorum o ikonikleşti de mekan çok irite etti beni.
Bu tarz çizimi ve renk paletini cidden sevmiyorum ben. İlk sezonda göze bu kadar batmıyordu. Abartalım havasına mı giriyorlar yoksa duyguyu cgı ile mi verme derdindeler anlamadım...

Bu tarz çizimi ve renk paletini cidden sevmiyorum ben. İlk sezonda göze bu kadar batmıyordu. Abartalım havasına mı giriyorlar yoksa duyguyu cgı ile mi verme derdindeler anlamadım...
İlk sezon sırıtmıyordu bu kadar dediğin gibi, şimdi mekandan ayrı duruyor karakterler resmen, bazı efektler de kapkalın simsiyah köşeleri yüzünden bir anormal duruyor. Hafifletmeleri lazım CGI ve şu çizimlerin köşelerini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık