Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kim/Kimler Çatıya Çıkacak?

Kim/Kimler Çatıya Çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    84
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Bi iki bölüme o çatıdan geriye hiçbir şey kalmaz. Kadio’nun bi kaç kat göçmüş olma ihtimali bile var şu an.

Aşağıda komutanlar ve Tobi Roppo varken şu anlık birisi çıkamaz gibi. Ki savaş büyük ihtimal Wano'ya taşınacakken, birisinin yukarı çıkması yerine, savaş aşağıya bile taşınabilir. Şu anlık birisinin çıkmaması daha olası gibi geliyor bana, en azından bu kadar kısa sürede birisi çıkmayabilir.

Marco'nun gücüne ve yeteneklerime baktığımızda çıkması gerekiyor. Fakat hem 999. bölüm hem de 1000. bölümde yeni çağ vurgusu yapıldı. Şu aşamada çıkmasını beklemiyorum, hem de King ve Queen gibi isimleri tutması gerekiyor.

Yamato belki de aşağıdaki en güçlü iki isimden birisi. Senelerdir Kaido'ya meydan okumuş, onu indirmeye çalışmış. Savaşa bir noktada dahil olmasını beklesem de koruması gereken Momo var. Birisine bırakmadan veya Onigashima yere inmeden ayrılması zor. Orochi ucubesi yaşıyorsa Momo ile onu öldürebilir.

Sanji'nin, Black Maria ile dövüşmeyeceği malum sebeplerden kesin gibi bir şey. Who's Who ve Sasaki gibi isimler de çoktan Jinbei ve Franky ile eşleştiler. Aşağıda King, Queen, Hawkins ve Page One kaldı. Page One'ı zaten yenebileceğini gösterdiği için onu eledim, Hawkins ise taraf değiştirecek gibi geliyor bana. King ise ona fazla geleceğini gösterdi. Geriye hem hikayesel olarak temeli sağlam olabilecek Queen kaldı. Çoğu kişi ne kadar memnun olmasa da Sanji'nin şu anki en büyük gücü Suit'den geliyor, Queen'in de benzer güçleri var gibi, hem de Judge'u tanıyor. Özellikle Judge'u tanıyor olması dövüşe başka bir katman da katacaktır. Sanji sonunda Vinsmoke olduğunu kabul edebilir, ya da çoğu fanının olmasını istediği gibi belki de Suit'i bırakıp, kendi güçlerini açığa çıkartır.

Drake ise açıkça aşağısı bana emanet dedi. Queen'le münasebeti oldu. Ona dalabilir.

Jinbei'nin rakibi Who's Who. Açıkçası Jinbei ona fazla gelir gibi geliyor. Fakat Oda, maske çıkartma gibi saçma bir plot ekledi. Sırf bu yüzden Jinbei biraz sıkıntıya girecektir. Sonrasında da Jack ile dövüşebilir.

Son düzenleme:

Üye silindi 1004

Brook vs Black Maria görmek istiyorum ben. Gerçek sapık nasıl olur görsün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık