Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kim/Kimler Çatıya Çıkacak?

Kim/Kimler Çatıya Çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    84
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Queen ve king varken olmaz. Daha fazla çıkan olursa queen ve king de çıkar yukarı. Onların işi düşmanı aşağıda tutmaktı.

Jimbe baya meşgul. O katı anca halleder. Sanji kurtarıldığında uçabildiği için marco’ya yardım edebilir.

Yamato en aşağıdayken savaşa katılması zor.

Gelmesi gereken kişi Marco çünkü çok sağlam özelliği var, çok iyi supportlar ama şöyle bir olay var;

Marco: King ile dövüşecek... Ne olursa olsun dövüştüğü bir sağ kol... yenecek olsa bile dövüş kısa sürmez... o yüzden gelmeyecek gibi...

Drake: Burayı bana bırak dedi Zoro’ya açık açık. Zaten artık Supernova olması da önemli değil. Adam denizci çıktı. Yani artık diğer novalar gibi bir amacı yok...

Sanji: Çatıya çıkma ihtimali yok... Ne güç olark bunu karşılıyor ne de başka şekilde... Muhtemelen Queen alır...

Jinbe: Çoktan rakibi ile eşleşti... Bu da gelmez büyük ihtimal...

Yamato: Şu an boşta gibi duruyor... Son bölümde kendi ağzıyla, günlükte ki yeni jenerasyon olayını dile getiriyor... Şu an sanki işi onlara bırakmış gibi... ama yaparsa sürpriz bu yapar. O da belki...

Kısacası şu anlık daha kimse çıkacakmış gibi durmuyor...

Aşağıda 2 tane komutan ve kayda değer 6-7 tane adam var. Bu isimlerin işleri onlarla zaten bunları hallettiler mi yukarıda ki aslan parçaları 2 yonkouyu keşkül kıvamına getirir.

Özellikle Zoro'dan bir Nusret şov bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık