Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kim/Kimler Çatıya Çıkacak?

Kim/Kimler Çatıya Çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    84
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim Sanji’yi sevmediğimi bilmeyen yok zaten de... bu konuda çok şaf yedi ve bir tek benden yemedi... ayrıca Burada herkes her karakteri nasıl gömdüğü belli... biz ne saçmalıklar gördük ve yine ayrıca... Adam dövüşte kullandığı bedeni babadan aldı ne yav...?

Ve son ayrıcaua gelirsek... O kadar laf edip o suiti giymesinde yine sorun yoj ama o suitle karı kız dikizlemeye gitmesinde her türlü sorun var mesela... bu kadar yüzsünbir karakter yani... hani adama laf etmemeye çalışsak bile imkansız... o kadar çekişkili bir karakter...
Bak şimdi reis konuyu başka yerlere getirip çarpıtmayalım. O kostümle KARIŞIK hamama GİZLİCE girmeye çalışması saçmalık. Yani Oda'ya bunu niye yaptın diye sorsak o bile açıklayamaz bu durumu. O yüzden bunu o kadar tartışmaya gerek yok. Adamın düşünmeden sırf haterlığına çizdiği sahnenin muhabbeti zaten gereksizken bir de bu konuda önümüze getirme lütfen.

Hani adamı sevmemene lafım yok. Herkesin sebepli sebepsiz sevmediği adamlar olur. Eline geçen her fırsatta yerer, över. Ben Garp hakkında, Roger hakkında, Kaido hakkında kim var başka... Heh, Doflamingo hakkında, Akainu hakkında bu forumda ne gömmeler yaptım şimdi kimsenin haterlığına laf edebilecek adam değilim zaten. :D

Sanji'yi gömecen mi? Buyur göm. Ama bir klasın olsun yahu. Adamın bileğinin hakkıyla, alnının akıyla aldığı powerupa laf etmek ne demek?

Üye silindi 5781

Ben oraya gidiş amacına bakarım. Namileri kurtarmaya gitmedi sonucta.
Bir bak 936. bölümde Sanji'nin oraya gitmesindeki ana amacı Namilerin çıplak halini mi görmek? Ama sizde kronik mangayı inkar etme eğilimi var anlıyorum sizi de.

Hepsini oku ve Sanji'nin bilgileri nasıl aldığı konusunda bir sorgula dostum :D

King ve queen’i birilerinin alması lazım. Daha fazla insanın oraya gitmesine izin vermezler. Marco tek başına tutamaz yine. Bu bölümde dokunulmazlığıyla şaşırtıp bi anlığına durdurdu onları.

Bak şimdi reis konuyu başka yerlere getirip çarpıtmayalım. O kostümle KARIŞIK hamama gizlice girmeye çalışması saçmalık. Yani Oda'ya bunu niye yaptın diye sorsak o bile açıklayamaz bu durumu. O yüzden bunu o kadar tartışmaya gerek yok. Adamın düşünmeden sırf haterlığına çizdiği sahnenin muhabbeti zaten gereksizken bir de bu konuda önümüze getirme lütfen.

Hani adamı sevmemene lafım yok. Herkesin sebepli sebepsiz sevmediği adamlar olur. Eline geçen her fırsatta yerer, över. Ben Garp hakkında, Roger hakkında, Kaido hakkında kim var başka... Heh, Doflamingo hakkında, Akainu hakkında bu forumda ne gömmeler yaptım şimdi kimsenin haterlığına laf edebilecek adam değilim zaten. :D

Sanji'yi gömecen mi? Buyur göm. Ama bir klasın olsun yahu. Adamın bileğinin hakkıyla, alnının akıyla aldığı powerupa laf etmek ne demek?
Ne yani Oda hater deyio susayım mı? Suit konusu hakkında konuşup... suit olayında asıl sinir olduğumuz şeyi dillendirmeyelim mi yani...? O zaman Saka’ya falan da köpek demeyelim...?

Sanji bu p.up’ı nasıl alnının akıyla almış oluyor yav anlatsan biraz...?

Ne yani Oda hater deyio susayım mı? Suit konusu hakkında konuşup... suit olayında asıl sinir olduğumuz şeyi dillendirmeyelim mi yani...? O zaman Saka’ya falan da köpek demeyelim...?

Sanji bu p.up’ı nasıl alnının akıyla almış oluyor yav anlatsan biraz...?
Önce karar ver, o konuda asıl sinir olduğun babasından geliyor olması mı hamam olayı mı ondan sonra önceki mesajlarımı oku yeter aslında.
Oda hater deyip susmak saçma olur. Aslında yapman gereken bunu yaptıktan sonra kendisine bir güzel sövmek. Çünkü kendi kurguladığı karaktere hater olan adamın layığı budur. :D

Akainu'nun hükümet köpeği olmasının ise bu konuyla hiçbir alakası yok. Bunu niye verdin anlamadım.

Yukarıda yazdım ama tekrar soruyon madem diyeyim. O kutu kola, çocukken maruz kaldığı işkencelerin bedeli ve sabrının ödülüdür.
Sanji'nin çocukluğuna bak, kim ondan daha sağlam bir performans çıkarmış çocukluğunda.

Önce karar ver, o konuda asıl sinir olduğun babasından geliyor olması mı hamam olayı mı ondan sonra önceki mesajlarımı oku yeter aslında.
Oda hater deyip susmak saçma olur. Aslında yapman gereken bunu yaptıktan sonra kendisine bir güzel sövmek. Çünkü kendi kurguladığı karaktere hater olan adamın layığı budur. :D

Akainu'nun hükümet köpeği olmasının ise bu konuyla hiçbir alakası yok. Bunu niye verdin anlamadım.

Yukarıda yazdım ama tekrar soruyon madem diyeyim. O kutu kola, çocukken maruz kaldığı işkencelerin bedeli ve sabrının ödülüdür.
Sanji'nin çocukluğuna bak, kim ondan daha sağlam bir performans çıkarmış çocukluğunda.
Babasından geliyor olması komik ama arkadaşları için giydi deyip onu geçersin... fakat hamam olayı fiyasko... kaldı ki şurada eğleniyoruz... Vinsmoke çocuğu falan diyerek... çünkü bu hem doğru hem de bizim için eğlenceli... isteyende bak Zoro ile dalga geçiyor... bir şey diyen var mı...?

Diyorsun ki... kendi karakterine hater olan bir adam... bu ne demek yav...? Demek ki adam başından beri Sanji’yi fazla önemsememiş...

Saka olayını da nasıl anlayamadın... Bende onu anlamadım... Hani Oda çiziyor ya tüm karakterleri... Hani Sanji’ye değil de Oda’ya laf etmek lazım ya.. Bende örnek verdim... O zaman Sakaçya falan da laf etmeyelim diye...

Son olarakta... böyle bir alın teri ya da haketmek yok... Sanji’nin hekettiği şey Zeff den aldığı güç ve onu dövüşe dövüşe geliştirmektir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık