Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kim/Kimler Çatıya Çıkacak?

Kim/Kimler Çatıya Çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    84
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wgde vardı herhalde aşama aşama :d

1. Zoro Orochi ile kapisir Yasunun intikamı
  2. Zoro komutanla savaşmaz, Who ile kapisir
  3. Kaido ile kapışamaz
  4. Sanji de Kaido ile kapışır
Bu arada Sanji de çıkabilir. Ama Queen daha uygun gibi, hem daha öne çıkması için hem de Germa hikayesine devamlılık katması için.

Bu mu yani reyiz...? Rakibine dur beni öldüreceksin diye yaşvarırken, sevmediği babacığı sayesinde darbe almayan Bir Sanji...
Bir de 2 vs 1 yiyip alçak bir saldırı ile delinmesine rağmen, rakibini ezen Zoro...
Gerçekten muhteşem... :d

Vinsmke Judge: Sanji oğlummm... Babacık seni seviyoooo....
Ksksks

9 Kızıl kın: "20 yıl boyunca Kaido ile kapışmak için elimden geldiği kadar çalıştım. Hyo gibi teknikleri benim vatanımda yaygın. Bizi Denizciler bile yenemez."
Novalar: "Teşekkür ederim Oda."

Kimse çıkmadan önce yukarıda bir savaş olacağı belli. Sonradan birileri dahil olabilir belki ama çok da sanmıyorum.

Herkes sanji vs queen diyo ama ben hala sanji vs king bekliyorum marco queeni yenerek daha sonra bm savşına yardım eder.
Zoro icin söyleniyodu who'yu yenip kaido'nun karşısına cıkar diye oda bun marco icin düşünmüş olabilir.

Bu mu yani reyiz...? Rakibine dur beni öldüreceksin diye yaşvarırken, sevmediği babacığı sayesinde darbe almayan Bir Sanji...
Bir de 2 vs 1 yiyip alçak bir saldırı ile delinmesine rağmen, rakibini ezen Zoro...
Gerçekten muhteşem... :d

Vinsmke Judge: Sanji oğlummm... Babacık seni seviyoooo....
Ksksks
Reis siz de Sanji için yaptığınız yorumlarda haterlık olsun diye haterlık yapıyonuz.
Sanji babasından gelen her şeyi reddecekse öldürsün kendini yani ne demek şimdi kutu kolayı kullanmasına laf etmek.
Tamam biz de sevmiyoruz ama adam dövüşlerinde kullandığı bedeni de babadan aldı, yemek yapma yeteneğini de, zekasını da. Ne yaparsın yani babanı seçemiyon.
Kutu kola olayı ise Sanji'nin alnının akıyla hakettiği bir poweruptır. Çocukken maruz kaldığı işkencenin bedeli ve sabrının ve inancının ödülüdür. O güce laf falan etmeyin artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık