Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kim Ayakta Kalır?

Kim kazanır ?

• Kaido

Kullanılan: 43 39.4%
  • Akagami no Shanks

Kullanılan: 25 22.9%
  • Big Mom

Kullanılan: 5 4.6%
  • Marshall D.Teach

Kullanılan: 23 21.1%
  • Hepsi ölür

Kullanılan: 13 11.9%

• Kullanılan toplam oy
    109
Yok öyle olsa da adam illa yara bere alıp çıkar. Üstelik eşleşme de önemli. Meyve gücüyle dövüşen adam farklı hızlı olan farklı hakili olan farklı avantajlara sahip. 1vs1 olmak zorunda da değil. Belki BigMom uzun mesafede daha etkili vs. Direkt karşı karşıya gelecekler diye bi şey yok ya da illa sürekli tek rakip olacak diye bi şey de olmaz.
Bu adama 1v1 de kafadan Kaido alır demişler.
Bu adamlar sürekli bir birleriyle kapışsalar bile eşleşme belli değil. Yani hepsi bir'de Smackdown gibi Royal Rumble maçına çıkar gibi mi dövüşecekler? :D

O zaman kimin kime ne yaptığı belli olmaz.Bu gidişle en çok dayanıklılığı olan ve saldırı gücü yüksek olan kazanır gibi geliyor.
Yine bu mantıkla bu kişi Kaido gibi görüyorum ben :)

Kaido zaten laftan sözden anlamaz. Teach akıllı adam doğru teşvik ile hepsini birbirine kırdırır. İlk masumlar ve şişkolar ölür dersek. Shanks ve Mom gidici.

Ben bu dövüşte Shanks'ı avantajlı görüyorum. Hızı ve yüksek haki seviyesinden dolayı en az darbe alacak kişi odur sanırsam. Teke tek olsa işler değişirdi ama toplu savaş olunca benim açımdan Shanks avantajlı duruyor. Tabi bir de Kaido'nun dayanıklılık meselesi var ama bu seviyedeki adamlar dayanıklılık falan dinlemez duman eder bir yerden sonra.

Bu adama 1v1 de kafadan Kaido alır demişler.
Bu adamlar sürekli bir birleriyle kapışsalar bile eşleşme belli değil. Yani hepsi bir'de Smackdown gibi Royal Rumble maçına çıkar gibi mi dövüşecekler? :D

O zaman kimin kime ne yaptığı belli olmaz.Bu gidişle en çok dayanıklılığı olan ve saldırı gücü yüksek olan kazanır gibi geliyor.
Yine bu mantıkla bu kişi Kaido gibi görüyorum ben :)
Toplu dövüş o yüzden avantaj Shanksta.

Yalnız karakterlerin ağırlığı mükemmel. One Piece'in çok dehşet bir seri olduğu ve şuan oturmuş olan bu güç seviyesi ve bu karakterlerin ağırlığı cidden iyi işlenmiş. Onu gördüm bu anket ile.

Niye avantaj Shanks da? :)
Meyvesi yok, boyut ve hız olarak avantajlı nispeten darbelerden kaçması daha kolay. Meyvesiz bu seviyeye geldiği için meyvenin getirebileceği dezavantajlar yok. Hakisi muhtemelen hepsinden iyi bu yüzden meyve saldırılarından bi şekilde konunacaktır ki zaten kolay kolay o saldırıları yemez, kılıç ustalığı da üst düzey. Yani hem yakın hem de uzun mesafeli saldırılarda iyidir. Kaidoda da meyve bekliyorum ve bence daha açık hedef 3 tanesi. Shanks uzun süre savaştan kaçıp izleyebilir bile.

Son düzenleme:

karolla

kaidou ölümsüz olduğuna göre kimse öldüremez. En sok herkes yere düşer bu da ayağa kalkar :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık