Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kim Ayakta Kalır?

Kim kazanır ?

• Kaido

Kullanılan: 43 39.4%
  • Akagami no Shanks

Kullanılan: 25 22.9%
  • Big Mom

Kullanılan: 5 4.6%
  • Marshall D.Teach

Kullanılan: 23 21.1%
  • Hepsi ölür

Kullanılan: 13 11.9%

• Kullanılan toplam oy
    109

Kaido The Beast

Akagami No Shanks

Big Mom-Charlotte Linlin

Kurohige-Marshall D.Teach

Tayfalar olmadan, bireysel dövüşte kim hayatta kalır :D Bu biraz amaçsız bir anket, eğlencesine açtım :D Wb'yi de isteyen varsa, aşağıya ekleyiveririz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yami

Bunların yıkımını taşıyacak bir ada yok. O yüzden meyvesiz olan kazanır :D
Shanks gibi duruyor.

Daha dayanıklı olan kazanır düşünceme göre. Aktif olarak pek dövüşlerini görmediğimizden pek fikir yürütmek mantıklı değil maalesef. Ne Mom'u gördük dövüşürken ne Kadio'yu(Adam fırlatmayı dövüşten saymıyorum) ne de Shanks'ı(Sakazuki'nin yumruğunu durdurmak gayet iyi hareketti fakat dövüş için kıyas baz alınamaz). Kısacası ne idüğü belli olmayan 3 kişi ile Yonkou olmuş ne seviyeye geldiğini bilmediğimiz Teach'i kıyaslamak pek mantığa sığmıyor fakat illa bir tercih de bulunmak gerekirse Shanks daha makul duruyor.

Outlaw

Karasakal ve biraz da Shanks hariç dövüş stillerini, meyveleri var mı yok mu vb bilmiyoruz.

Konumları ise hepsinin eşit.

Hepsi birleşip Kaido'ya mı dalacaklar :D
Yani ben sürekli aralarında 1v1 atarlar diye düşündüm. 1 kişi boş kalıyor ama olsun :S
Yok öyle olsa da adam illa yara bere alıp çıkar. Üstelik eşleşme de önemli. Meyve gücüyle dövüşen adam farklı hızlı olan farklı hakili olan farklı avantajlara sahip. 1vs1 olmak zorunda da değil. Belki BigMom uzun mesafede daha etkili vs. Direkt karşı karşıya gelecekler diye bi şey yok ya da illa sürekli tek rakip olacak diye bi şey de olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık