Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Killer'ın Seviyesi

Killer'ın Seviyesi Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    112
Kid'in Zoro'su olur kendisi. Hawkins'e iki attı neredeyse. Ve bunu dezavantajlı bir konumda yaptı. YC3 seviyesi biri o kadar rahat alamazdı bence. YC2-YC1 arasıdır diye düşünüyorum seviyesi.

Çöpün teki bırak sağ kolu 4 5 anca olur çizimi bile berbat zaten Oda fazla özenmemiş Sırf Kid kaptan diye yanına böyle vasıfsız birini çizmiş ordan artı alıyor zaten uzun süre görünmeyecek biri.

Killer’da haki yok mudur diyorsun? Haki sadece kokadan ibaret değil.
Killer'de Haki yok demem mümkün mü? Bu seride güç Haki'den geçiyor. Tabi ki Killer'in Haki'si var ama ne seviye? Haki'sinin seviyesi onun hasar atmasını daha da artırıyor. Akazaya'lar Ryou Haki biliyorlar. Killer, Kaido'ya kesik atamadı ama Akazaya'ların hepsi hasar attılar. O kol verdi dediğin Kiku Kaido'nun eline kılıcı tamamen sokmuştu. Kiku tamamen hazırlıksız yakalandığı için orada kolu gitti.

Akazaya'ların isimli kılıçları olsa ve denizlerde mücadeleden mücadeleye girseler çok başka seviyelere geleceğini düşünüyorum. Killer bunların bir kısmından güçlü o kol kaslarını boşuna yapmamış bu belli ama Haki seviyesi yüksek olması lazım. Seviyeden kastım havuz misali çok Haki'si olması değil onu yüksek seviye kullanabilmesi de gerekli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık