Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Killer'ın Seviyesi

Killer'ın Seviyesi Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    112
Çünkü silahları bir pervane gibi döndüğü için bloklama konusunda sıkıntı yaşamıyor ayrıca fiziksel olarak güçlü biri. Fakat Akazaya'ların içinde kol kaptıran sadece Kiku, o da daha 22 yaşında hayatının baharında bir Okama'mız yani biraz narin. Seviye olarak kınların üzerinde olamaz çünkü kınlar Ryou Haki kullanıyorlar.

Denjiro, Ashura, Neko, İnu ve Kawamatsunun altındadır gerisinden güçlü olabilir.
Diğerleri de çaresiz kalıyor, saldırı üstlerine gelse biçilecekler yani. Killer’in hepsinden önde olduğu bariz bu durumda.

Bunu çatı dövüşünü okuyup nasıl diyorsun anlamak güç
Çoklu mücadelelerde karşıdaki rakip tek ise hangisiyle mücadele edeceğini şaşırıp hasar alabiliyor. Çünkü birine yöneldiği anda diğeri saldırıyor, ötekine saldırdığı zaman bir başkası saldırıyor.

Bizim çatı beşlisi güçlü kişilerden oluşuyor. Bu yüzden heriflerle savaşırken her biri birer ikişer kez güçlü birkaç saldırı yapabilecek fırsat bulabildi. Zaten adamların olayı hasar almamak olduğu için o konuda gayet rahatlardı. Ne Zoro'nun, ne Law'ın, ne Kid'in ne de Akazaya'ların saldırılarından bir fazlalığı yoktu. Hiçbiri yeterli hasarı atamadı. Kaldı ki Killer'in o Sonic saldırısı dışında bir saldırısı da yoktu.

Killer çok fazla iş yapmadı. Dövüştüğü Hawkins'te nasıl yorduysa dövüşü bittikten sonra bir daha görünmedi savaş bitene kadar.

Son düzenleme:
Wano’da ilk karşılaştıklarında bayağı başa baş dövüştüler bilmiyorum.
Hawkins orada hiç hasar veremedi. Law sağlam kesik geçirdi. Tek atar geçer dedim de kuklalarını bitirdikten sonra yapar. Şu sahnede de zaten sınıf farkı net belli edilmiş.

Hem burada hem de Bepoları kuklaya bağladıktan sonra bütün kozlar Hawkins'te olmasına rağmen endişe duyup, korktu.

Killer yine Kid'in olmayan kolunu kullandı. Kapışma durumunda Law'ın kullanabileceği böyle bir şeyde yok. Hawkins direkt canınız pahasına beni öldürecek dedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık