Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Killer

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 155 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    202
Kafa gidik ama. Sağlam olsaydı Zoro'yu tanırdı. Kamazo Killer için kafasındaki ikinci bir kişilik olmuş gibi şu an.
Evet ama son haline gelmesinin sebebi Zoro. Adamın arkadaşlarını kurtarma umudu ortadan kalkınca iyice kafası gitti. Tüm çabaları boşa gitti sonuçta. Aklını tamamen yitirmesinin sebebi bu olabilir. O umut da gidince yapacak bir şeyi kalmadı.

Biraz daha ayrıntı görmek lazım, utancından da bu hale gelmiş olabilir. Sonuçta bu adam gülme mevzu yüzünden epey bi can almış, en sonunda da maske takıp gülmemeye başlamış. Yani gülme olayı bu adam için baya baya önemli, sürekli gülmeye başladıktan sonra da utancından kafayı sıyırmış olabilir.
Queen'in işkenceleri sonucu da olmuş olma ihtimali yüksek. Üstüne bir de başarısız SMILE yiyip de ömrü boyunca nefret etti gülüşe maruz kalması iyice travma etkisi yaratmışsa kişiliği bölünmüş olabilir. Arc sonunda muhtemelen düzelir, eski Killer olur,Oda'nın bir En Kötü Nesil üyesini böyle harcayacağını sanmam.

Evet ama son haline gelmesinin sebebi Zoro. Adamın arkadaşlarını kurtarma umudu ortadan kalkınca iyice kafası gitti. Tüm çabaları boşa gitti sonuçta. Aklını tamamen yitirmesinin sebebi bu olabilir. O umut da gidince yapacak bir şeyi kalmadı.
Valla her şeyi üst üste yaşadı adam. Kafasına Kaido düşmesinin üstünden en fazla 1 ay falan geçmiştir. Psikolojisi kaldırmamış olabilir.

Bu arada smile meyvesini zoroya yenildikten sonra yiyor. Çünkü Zoro ile dövüşürken şaşkınlık öfke gibi ve benzeri başka duygular gösterebiliyor gibi. Emin olamadım ama öyle gibi.

Bu arada smile meyvesini zoroya yenildikten sonra yiyor. Çünkü Zoro ile dövüşürken şaşkınlık öfke gibi ve benzeri başka duygular gösterebiliyor gibi. Emin olamadım ama öyle gibi.
Dövüşe tekrar baktım da, suratında hep bir gülümseme var. Şaşkınlık yaşadığı bir kısım var ama orada sanırım iç sesi şaşırma efektini yapıyor, hâlâ yüzünde bir gülümseme var. O sırada çoktan SMILE yemiş olma ihtimali yüksek.

Dövüşe tekrar baktım da, suratında hep bir gülümseme var. Şaşkınlık yaşadığı bir kısım var ama orada sanırım iç sesi şaşırma efektini yapıyor, hâlâ yüzünde bir gülümseme var. O sırada çoktan SMILE yemiş olma ihtimali yüksek.
Ben de tekrar baktım öyle olabilir. Sanırım smile sadece kızgınlık ve üzüntüyü engelliyor.

Çok haklısın daha az önce suikastlerini önleyip hayatını kurtardığı çocuk ve kadından yardım beklenmemeli.

Hadi rakip olarak gördüğü adam niye kesmiyor dersin anlarım da, hayatlarını kurtardığı insanlar neden yardım ediyor nedir ya, şaka mı yapıyorsunuz :hhh:

Şu kısıma bir şey demedim ki... Neye takıldın ki... Ben senin aksine bir şey dememişim ki .. Zoro ile ilgilide bir şey dememişim. Anlamıyorsunuz sanırım...... Diyorim ki Killer düşe düşe Kaidou adamlarına düşer halka düşmez.. Ama bizimkilere iyi kalpli insanlar yardım eder. Çok tesadüf demi? Bunu anlamayacak kadar zorlamayın kendinizi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık