Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Killer

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 155 76.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    202
Biz ona torpil diyoruz, ne hikmetse hep bizimkileri buluyor kasabanın iyi insanları hiç başkasını bulamıyorlar. Şu seride ülkede bulunan insanların bizinkiler harici birilerine yardım ettiklerini görmedim.
Çok haklısın daha az önce suikastlerini önleyip hayatını kurtardığı çocuk ve kadından yardım beklenmemeli.

Hadi rakip olarak gördüğü adam niye kesmiyor dersin anlarım da, hayatlarını kurtardığı insanlar neden yardım ediyor nedir ya, şaka mı yapıyorsunuz :hhh:

Killer bence de tam güçte değildi. Ama %50sinde de hiç değildi. Her iki taraf da handikaplıydı. Fakat gene de zoroya üstünlük kurabilecek birisi değildi. Zoro hiç bir teknik kullanmadan onla normal kılıç sallayarak dövüştü. Yara alınca işi ciddiye bindirdi. Dikkat ettiyseniz Zoro yara alana kadar koka bile basmıyor kılıcına. Yani tam güç saldırmıyor. Normalde Zoro her kılıç sallayışında slash atabilen birisi. Ama o özelliğini de kullanmadı. Antrenman yapar gibi dövüştü. Yara alınca ciddileşti ve tekledi gitti.

Diyeceksiniz ki kamazouda da haki yoktu. Önemli olan o değil. Zoro kamazou ile dövüşürken ciddileşse bile kendini haki kullanmayacak şekilde kısıtlayarak dövüşüyor. Bir bakıma kendisini kamazou seviyesine çekiyor öyle dövüşüyor. Hani bazı muatai dövüşçüleri kollarını kaldırır ve kaburgalara sırayla tekme atar ya, o tarz bir kılıç sallayarak dövüşe giriyor. Fakat gyunun rahat durmayacağını anlayınca vites arttırıp gerçek gücünü gösteriyor. Üstelik hakisi kılıcından taşıp ateş gibi dalgalanıyor. Yani Zoro 2 kılıç kullanarak yenemedi gibi bir durum yok. Çünkü 2 kılıçla da tam güç saldırmıyor. Luffynin dövüş başında G2 kullanıp biraz oyalanıp ısınıp vites yükseltmesi gibi. Mesela Zoro Fuji ile dövüşürken de normal slash atıyor. Oysaki çok daha iyi teknikleri var.

Bakın aşağıda zoroda koka falan yok. Kendini kısıtlayarak yarı ciddi dövüşüyor. Gyuuya artık güvenemeyeceği için tekliyor. Gyuuya saldırmak için dönüyor ama bayılıyor. Gyuu da muhtemelen Zoronun iyi biri olduğuna karar verip çocuk ve kadını kurtardığı için dokunmuyor.

Killer kendinde değil, kaptanına bile cevap vermiyor. Yani adamı bu karşılaştırma ile değerlendiremeyiz.

Zoro açmış falan komik olmayın, yarayı alınca mı açlığı ortaya çıktı. Kan kaybından bayıldı işte,..
Nasıl kendinde değil, Zoro ile gayet güzel konuşuyordu, Zoro kestikten sonra bu hale gelmiş.

Kafa gidik ama. Sağlam olsaydı Zoro'yu tanırdı. Kamazo Killer için kafasındaki ikinci bir kişilik olmuş gibi şu an.
Biraz daha ayrıntı görmek lazım, utancından da bu hale gelmiş olabilir. Sonuçta bu adam gülme mevzu yüzünden epey bi can almış, en sonunda da maske takıp gülmemeye başlamış. Yani gülme olayı bu adam için baya baya önemli, sürekli gülmeye başladıktan sonra da utancından kafayı sıyırmış olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık