Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kılıç "Ustalığı" Karmaşası

Seride Kılıç Ustalarının Yeri Nedir/Ne Kadar Önemlidir?

• Kullanılan toplam oy
    86
Bir milyon kere tartışıldı ama Shanks'ın kılıç ustalığı konusunda da fikrimi belirteyim.
Shanks'ın kılıç ustası olduğuyla ilgili en sağlam argüman, Mihawk ile yaptığı düellolar. Bir karakter, Mihawk ile düellolar yaptıysa, bu onun kılıç ustası olduğunu gösterir. Aksini iddia eden yoktur herhalde? Yani Shanks'ın -en azından o dönemlerde- kılıç ustası olduğu kesin. Peki sonradan bu durum değişmiş olabilir mi? Pekala değişmiş olabilir. Ancak bunun için elimizde sağlam bir argüman yok. Sadece varsayımlar. Öyle olabilir, böyle olabilir... olamaz demiyorum ama bunlar sadece beklentiden ibaretler.
Yani elimizde bir zamanlar kılıç ustası olduğu kesin olan bir Shanks var. Şu anda tam olarak ne olduğu ise belirsiz. Çünkü Mihawk ile artık düello yapmıyorlar. (Bunun sebebi de belli.) Bu durumda, Shanks'ın hala bir kılıç ustası olduğunu düşünenler, olmadığını düşünenlere göre daha sağlam bir zemin üzerinden ilerliyorlar diyebilirim. Aksi de pekala mümkün olsa da, Shanks'ın kılıç ustası olduğunu düşünenlerle ''dalga geçmek'' pek mantıklı gelmiyor bana. Çünkü elinizde hiçbir şey yok.

Vista'ya düelloyu sonraya erteleyelim demek düşük profil çizmek oluyor.
Şu an savaştayız şartlar uygun değil diye düşünmekte ne sorun var.Savaş ortamında düelloya birinin karışmayacağının garantisi yok sonuçta.Jozu geliyor Wb ile vs atan Kuzan'a beyin sarsıntısı yaşatıyor.Bu ortamda niye düello atsın.

Buna katılıyorum da Sengoku nasıl profil çizdi peki? Sabonun yoldan gecerken tekledigi adamı alamadı falan.
Adam bir şok dalgası çaktı hepsine.:D Bu dövüşü sonraya erteleyim demedi ya.:D

@Millennium Wizard

Aklı gidik Big Mom, sadece tutup yerden yere çalaral 1 Milyar 300 milyon berilik Queen'i altına sıçırdı. Yerden kalkamadı adam.

Kaido çekti 1.5 Milyar berrylik Luffy'e tek attı.

Sorun o ikisi arasında bir düellonun gerçekleşmesi. Olması gereken ise Mihawk'ın tek taraflı bir kıyım yapması idi.

Adam bir şok dalgası çaktı hepsine.:D Bu dövüşü sonraya erteleyim demedi ya.:D
Kizarunun isimsiz tek saldırısı ile Luffy yere yapıştı. Anca Ivankov ile kalktı ayağa

1 metre yanındaki Luffye Lucci kadar bile zarar veremedi Sengoku da.

O JB'ler o dalgaya düşmüyor ise boş beles ataktir o vakit, Ace'in bile Van Auguru JByi rahatca yenecegini düşünülürken . Gel gör ki WB'nin dilinden düşürmediği bir adam Sengoku

Mihawk'ın ödülü açıklandığında, ödülü 1.5 milyar ve üstü çıkarsa haterleri, 1.5 milyar altında çıkarsa ise fanları kendine dikkat etsin. :D

Kizarunun isimsiz tek saldırısı ile Luffy yere yapıştı. Anca Ivankov ile kalktı ayağa

1 metre yanındaki Luffye Lucci kadar bile zarar veremedi Sengoku da.

O JB'ler o dalgaya düşmüyor ise boş beles ataktir o vakit. Gel gör ki WB'nin dilinden düşürmediği bir adam Sengoku
Luffy korunuyordu dayandı. Luffy sadece Sengoku'nun değil neredeyse tüm Amiral'lerin saldırılarını yedi orda. Sengoku da düşük profil çizdi dersin diğer 3 Amiral'e kıyasla en fazla. Ben Sengoku'nun seviyesi hakkında bir fikre sahip değilim zaten. Bana öyle çok güçlü de gelmiyor zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık