Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kılıç "Ustalığı" Karmaşası

Seride Kılıç Ustalarının Yeri Nedir/Ne Kadar Önemlidir?

• Kullanılan toplam oy
    86
Bunlar senin düşüncelerin ama :) Ben sana dayanağını soruyorum.
Benim düşüncelerim sayılmaz çokta.MF'de Oda Marco ve Jozu'yu Vista'ya göre daha ön plana çıkardı.Ki zaten 2.komutanların hepsi böyle aşırı fiziksel olarak hayvani kişiler genel olarak.Ki yonkoların 2.adamlarının genel tasviri hep aynı fiziksele abanmış tipler.Queen,Jozu,muhtemelen Roo gibi.

Benim düşüncelerim sayılmaz çokta.MF'de Oda Marco ve Jozu'yu Vista'ya göre daha ön plana çıkardı.Ki zaten 2.komutanların hepsi böyle aşırı fiziksel olarak hayvani kişiler genel olarak.Ki yonkoların 2.adamlarının genel tasviri hep aynı fiziksele abanmış tipler.Queen,Jozu,muhtemelen Roo gibi.
Neyse başkan bekleyelim görelim artık :)

Jozu'dan güçsüz olmasıyla çıkardım :D Olası bir dövüşte Marco'nun rakibi King,Jozu'nun Queen,Vista'nın ise Jack olur.
Vista Jack'e denk ise o zaman Vista Shutenmaru, ordan da Kinemon seviyesine kadar gelir xD Kinemon da WB ile yumruk tokuşturmuş adam sonuçta fkfbsş yav boşverin güç seviyesi belirlemeye çalışmayı, bunlar dinamik şeyler :/

edit evet denklemin sonunda mihawk wb denk oluryabxmcj

Konu okunsaydı konuda sadece bu sorulmadığı görülürdü ve başka cevaplar da ortaya çıkabilirdi. Jesus. :(
dns zaten bunları zamanında yazdı, hepsi arşivde duruyor. derlesek külliyat olur. artık uğraşmıyor reyiz, konuyu kendi kapattı çünkü yazdıklarıyla. ondan öyle demiştir ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık