Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KF Çete Savaşları

Buradan tüm Fantezi Lig katılımcılarına çağrımdır. Bu arkadaş sırf web tabanlı bir oyunda kurduğu turnuvaya katıldınız diye emri altına girdiğinizi düşünüyor. Vakit uyanma vaktidir!!! @Glorfindel
Valla ustam kimse savunmuyor haksızlık yapılıyor diye arty savunalım dedik bir anda adımız yancıya çıktı hikayede bile arty yancısı olmuşuz.

Bana sorsalar ben kaizokuou ile düşmanı mihawk'ı öldürmeye gitmek isterdim. Hem messici hem admin hem gsli hem yakışıklı hem zengin her şey istediği gibi herifin. Senin yerine hedef @Mihawk olmalıydı

Ustam @Kuroro zamanında bir lobide çatlaklar oluşturup lobide kavga çıkartmıştı. Lobi üyeleri lobiyi terk edince de Montana ile beraber lobiye çökmüşlerdi. Amaçları seni yenmek değil seni lobisiz bırakmak. Elini öp barış bizim gücümüz bu adama yetmez...
Daha Fantezi Lig Tartışmasız Şampiyonu @Whitebear D 'ı konuya bizim yerleştirdiğimizden bile haberi yok usta...

Ustam @Kuroro zamanında bir lobide çatlaklar oluşturup lobide kavga çıkartmıştı. Lobi üyeleri lobiyi terk edince de Montana ile beraber lobiye çökmüşlerdi. Amaçları seni yenmek değil seni lobisiz bırakmak. Elini öp barış bizim gücümüz bu adama yetmez...
Usta senden beklemezdim bu mesajı. Sende herkes gibisin artık...

Fantezi Lig adam oldum ben. Kimseye boyun eğmek yok. Şl geldiğinde hepsiyle görüşeceğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık