Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kesik Bacak Katili

Yakalansa ne olur , salıyorlar. Hamdi Kayapınar vardı 14 yaşında öz kardeşini ksıkançlıktan öldürüyor 4 sene sonra salıyorlar sonra 6 kişiyi daha öldürüyor
2001 de yakalayıp 2017 de salıyırlar. 2018 de yine birini öldürüyor.Çivili katil de benim raporum var hepinizi öldürürüm beni hapse atmazlar diye diye gezdi.
Daha beterleri var.

Akıl donduran cinsten, defalarca kez yakalanıp salınıyor. Kanıtlanmış 18 cinayeti var ve onlarca kişiyi daha öldürdüğü düşünülüyor.

Bence biraz daha yaşlıdır. Başka basit küçük suçlar işlemiştir bence öncesinde. Seri katillik. Bir de imza bırakmak. Cesetleri bulunamayacak şekilde imha etmek.
Bence genç, ögrenciliğini yeni bitirmiş, belki de dahi seviyesinde yetenekli ve zeki diyebileceğimiz, belli seviyede yakışıklı 25-30 yaşında biriydi o zamanlar için.

Benim bildiğim en akıllı ve planlı seri katil Edmund Kemper'dır. O bile duramayacağına kanaat getirip polisi arıyor ve teslim oluyor. Hatta 2017'de şartlı tahliye ile dışarı çıkma şansı vardı, ama "toplum için hala tehlike oluşturuyorum" diyerek kabul etmedi.

Polis adamı yakalamaya yaklaşmış falan olsa, belki gölgelere çekilmiş falan diyebilirdik, ama en ufak bir ipucu bile yokken cinayetler aniden duruyor.
Olabilir, fakat değişik bir olay. O zaman teknoloji şimdi ki kadar gelişmiş değil, her yerde kamera da yok. Yani daha rahat hareket etmiş belli ki. Yine de çok soğukkanlı ve akıllı olduğu kesin. Yani telefon ile aramasını geçtim cesetlerini bulunamaması da bunu kanıtlıyor zaten. Adam yakalanmayacağından ve kanıt bırakmadığından çok emin.

Pedikürü katil de yapmış olabilir. Bacaklara ayrı bir önem veriyor çünkü.
Sanmam. Bulunan erkek bacakları için pedikürden bahsedilmiyor. 2 tane erkek bacağından bahsediliyor. Birincisi 5 ve 6. Kurbanlarda. Kadınınki dikkatli şekilde kesilmişken erkeğinkinin hoyratça kesildiğini söylüyor. Sonradan bulunan erkek bacağı için de böyle bir açıklama yok. 3. Kurban olan öğrenci kızın açıklamasında da pedikür detayı hatırlamıyorum. 2. Bulunan bacakta (sonradan diğeri de bulunan) kurbanın hayat kadını olduğu yazmış zaten.

Sanmam. Bulunan erkek bacakları için pedikürden bahsedilmiyor. 2 tane erkek bacağından bahsediliyor. Birincisi 5 ve 6. Kurbanlarda. Kadınınki dikkatli şekilde kesilmişken erkeğinkinin hoyratça kesildiğini söylüyor. Sonradan bulunan erkek bacağı için de böyle bir açıklama yok. 3. Kurban olan öğrenci kızın açıklamasında da pedikür detayı hatırlamıyorum. 2. Bulunan bacakta (sonradan diğeri de bulunan) kurbanın hayat kadını olduğu yazmış zaten.
Erkeklerden nefret ettiği bacakları kesme biçiminden belli, o yüzden onlara yapmamış olabilir. Öğrenci kız için de vakti olmayabilir. Çünkü önceki cinayeti ile öğrenci kız arasında sadece 10 gün var. Ayrıca kız en son 20 Mart'ta görülüyor, 22 Mart'ta bacağı bulunuyor.

Okurken aklıma direk kira geldi.
Bu bilgi gerçekse şaşırdım cidden
Az önce baktım. Ted Bundy, Ed Gein, Theodore Kaczynski, Buffalo Bill ve Hannibal Lecter'dan esinlenerek oluşturulmuş. KesiK Bacak Katili, Türkiye'de bile gündem olmamış ve tanınmamış birisi, o yüzden ondan esinlenilmiş olması mümkün değildir.

Az önce baktım. Ted Bundy, Ed Gein, Theodore Kaczynski, Buffalo Bill ve Hannibal Lecter'dan esinlenerek oluşturulmuş. KesiK Bacak Katili, Türkiye'de bile gündem olmamış ve tanınmamış birisi, o yüzden ondan esinlenilmiş olması mümkün değildir.
Araki cidden kültürlü bir eleman fakat ülkemizde çok az kişinin bildiği bir olayı işlemesi ekstrem bir olay gibi geldi zaten biraz.

İşin garipliği de burada zaten normalde böyle cinayetleri medyanın altın tabakta servis etmesi gerekirdi o dönem.Olayların normal olmadığı buradan belli bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık