Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kawamatsu'yu Daha Önce Görmüş Olabilir miyiz?

Teori tutar mı? Başlangıç için konu yeterli mi?

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum. Laboonun yüzüne bak boya yerine. Onu Luffy çizdi zaten.

Yani önceki zamanda geçmesine imkan yok.

Seri içerisi de güncellemeler olduğunu hepimiz biliyoruz.Örn: Mariejois= Mary Geoise aklımda kalan tek örnek. Foreshadowing dediğimiz olay olabilir, zaten ilerleyen zamanda netlik kazanacağı için hep birlikte öğreniriz, şapkasındaki detay beni çok ikna etti, bu sadece bir teori ;)

Diğer teorilerinde de bu kadar net şeyler üzerinde diretirsen sağlıklı bir tartışma olmaz.
hayır diretmiyorum seri içerisindeki güncellemeler olduğunu biliyoruz sadece; yok, imkansız, olmaz demeniz biraz komik dediğiniz gibi belkide Shiki çıkar belki bunun cevabını alırız,belki de sır olarak kalır ne diyebilirim ki :) Bu sadece bir teori

hayır diretmiyorum seri içerisindeki güncellemeler olduğunu biliyoruz sadece; yok, imkansız, olmaz demeniz biraz komik dediğiniz gibi belkide Shiki çıkar belki bunun cevabını alırız,belki de sır olarak kalır ne diyebilirim ki :) Bu sadece bir teori
İlk önce teori icin tesekkurler.Tartısmanızı bölmek istemiyorum lutfen yanlış anlama beni, teoriler çüruyebilir ve cüruyen bir teori hakkında yorum yapmak biraz abes kaciyor bazi kisiler icin ki hakları da var. Eger ki curuyen teori hakkinda tatmin olmayan kisiler olursa ki oluyor tartisabilirsiniz.Ustelememek gerekir diye dusunuyorum :)

Bir üstteki mesajınıza ithafen eğer karşı bir argüman var ise ve argüman kuvvetli ise "kesinlik" bildirilmesi kadar doğal bir ifade yok. Yani sunu demek istiyorum sizin argumaniniz olasılık belirttigi için karşı argumanlarin olasilik disinda cikip biraz daha kesin ise ise o kesin seyi kabul etmek en dogal bir olaydır. :)

Son düzenleme:
İlk önce teori icin tesekkurler.Tartısmanızı bölmek istemiyorum lutfen yanlış anlama beni, teoriler çüruyebilir ve cüruyen bir teori hakkında yorum yapmak biraz abes kaciyor bazi kisiler icin ki hakları da var. Eger ki curuyen teori hakkinda tatmin olmayan kisiler olursa ki oluyor tartisabilirsiniz.Ustelememek gerekir diye dusunuyorum :)

Bir üstteki mesajınıza ithafen eğer karşı bir argüman var ise ve argüman kuvvetli ise "kesinlik" bildirilmesi kadar doğal bir ifade yok. Yani sunu demek istiyorum sizin argumaniniz olasılık belirttigi için karşı argumanlarin olasilik disinda cikip biraz daha kesin ise ise o kesin seyi kabul etmek en dogal bir olaydır. :)
yok zaten bende " hayır benim ki doğru " zihniyetinden değilim, sadece bir düşünceyle yetinmemek gerektiğini düşünüyorum.Sadece bir teori argüman konusunda malesef şuan mobilden yararlandığım için pek kaynak gösteremedim. Teşekkürler yorumun için :)

Kawa zaten değil de Shiki de değildir. Roger'la savaşmaya kalkmış adam Roger'ın arkadaşıyla mı kadeh tokuşturacak ? Bu dostluğu(!) oluşturacak altyapı ne ? Ayrıca Crocus'un karşısındaki adamın kafasına taktığı şapkayı Shiki taksa kafasına oturmaz. Dümen var herifin kafada. Bilmediğimiz başka bir şahıs o arkadaş.

Kawa zaten değil de Shiki de değildir. Roger'la savaşmaya kalkmış adam Roger'ın arkadaşıyla mı kadeh tokuşturacak ? Bu dostluğu(!) oluşturacak altyapı ne ? Ayrıca Crocus'un karşısındaki adamın kafasına taktığı şapkayı Shiki taksa kafasına oturmaz. Dümen var herifin kafada. Bilmediğimiz başka bir şahıs o arkadaş.
Shiki degil ya kesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık