Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kawamatsu'yu Daha Önce Görmüş Olabilir miyiz?

Teori tutar mı? Başlangıç için konu yeterli mi?

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tutmaz çünkü Kawamatsu 13 yıldır hapiste, yani imkanı yok orada olmasının.

Daha önce çok konuşuldu bu kişi genel tartışmada. O sayfa herkesin dikkatini cezbetmişti ve herkesin farklı bir tahmini vardı.

Şu ana kadar konusu var mıydı forumda bilmiyorum ama.

Bir de imla ve noktalama kurallarına dikkat et lütfen. :)

sanmam sadece tatlı bir sohbet için Kawamatsu'nun gittiğini düşünüyorum..Hem Shiki diyenler için neden Shiki Roger'ın geçici üyesini ziyaret etsin ki? sonuçta Beyaz Sakal gibi büyük bir korsanı ziyaret etmiş biri o yüzden bana çok düşük geliyor bana.
Yahu adamlar Kawamatsu'nun 13 yıldır hapiste olduğunu kaç kez söylemişler neyin inadı bu?

Tutmaz çünkü Kawamatsu 13 yıldır hapiste, yani imkanı yok orada olmasının.

Daha önce çok konuşuldu bu kişi genel tartışmada. O sayfa herkesin dikkatini cezbetmişti ve herkesin farklı bir tahmini vardı.

Şu ana kadar konusu var mıydı forumda bilmiyorum ama.

Bir de imla ve noktalama kurallarına dikkat et lütfen. :)
telefondan hızlı yazıyorum bazen gözümden kaçabiliyor üzgünüm :/

bir de yazı içerisinde dediğim gibi kapak hikayeleri bana göre orjinal hikayelere, ek hikayeler ( bütün kapak hikayeleri değil tabii ki) geçmiş ve gelecekteki olaylara göndermeler içeriyor olabilirler.Manga bölüm çıkış tarihiyle kapak içerisindeki hikayeyi zaman olarak bir tutmayın.

Son düzenleme:
Yahu adamlar Kawamatsu'nun 13 yıldır hapiste olduğunu kaç kez söylemişler neyin inadı bu?
sizin de inatla bunu söylemeniz çok komik yazıyı tam okuduysan yazı içerisinde dediğim gibi kapak hikayeleri, orjinal hikayeye göndermeler yaptığını düşünüyorum o kapak hikayesi çok çok eski bir dönemide ele almış olabilir yada gelecekte bir ziyaretide

bölümün çıkış tarihiyle kapak hikayesini bir tutmayın diyorum.

sizin de inatla bunu söylemeniz çok komik yazıyı tam okuduysan yazı içerisinde dediğim gibi kapak hikayeleri, orjinal hikayeye göndermeler yaptığını düşünüyorum o kapak hikayesi çok çok eski bir dönemide ele almış olabilir yada gelecekte bir ziyaretide

bölümün çıkış tarihiyle kapak hikayesini bir tutmayın diyorum.
Bu kapak Dünya Güverteleri isimli kapak hikayelerinin bir parçası ve iki yıllık aranın ardından bizim tayfanın ortaya çıkışı ile başlıyor. Yani senin dediğin gibi zamanı farklı değerlendirilemiyor.

Bu kapak Dünya Güverteleri isimli kapak hikayelerinin bir parçası ve iki yıllık aranın ardından bizim tayfanın ortaya çıkışı ile başlıyor. Yani senin dediğin gibi zamanı farklı değerlendirilemiyor.
Sanırım ben anlatamıyorum, ben yazdım anlatmak istediğimi alan almıştır zaten, teşekkürler okuduğun için

Sanırım ben anlatamıyorum, ben yazdım anlatmak istediğimi alan almıştır zaten, teşekkürler okuduğun için
Yahu anlattığın şey yanlış işte neden inat ediyorsun bu kadar. Senin için buraya 630. ve 629. bölümlerin kapaklarını da koyuyorum. Hatta hikayenin başladığı kapağı da koyuyorum. İstersen sen de o kapak hikayesindeki tüm kapaklara bakabilirsin çoğunda o gazeteyi göreceksin. Skypia kapaklarında yoktur muhtemelen.

Bu da senin düşünceni direttiğin kapak. Gördüğün gibi gizemli adamımızın solunda gazete duruyor. Açıklayıcı olmuştur umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık