Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları

Ne olacak bu adama?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç böyle bir cezanın ortaya konacağını tahmin edebiliyor muydun gayet bilinmezler çıktı : ))
Ayrıca amaneden bilinmezliği de heyecanını koruyor senin için : ))
Eksik anlatmışım; amanedenden gelecek her türlü cezaya razıydım, avatarı da düşünmüştüm. Ama bunu senden beklemiyordum, zalımmışsın meğer. :(

Luffy fanı olarak Luffy kazanırsa bu avatarı değiştireceğim ve bir daha Luffy avatarı kullanmayacağım. Katakuri her türlü alır.

Eksik anlatmışım; amanedenden gelecek her türlü cezaya razıydım, avatarı da düşünmüştüm. Ama bunu senden beklemiyordum, zalımmışsın meğer. :(
Avatar konusunda çemkirmiştin bana. Diziyi hatırlasam da karakteri bir an için hatırlayamamıştım. İntikam adedim değildir ama böylesi bir pozisyon kaçmaz:gamyon:

Avatar konusunda çemkirmiştin bana. Diziyi hatırlasam da karakteri bir an için hatırlayamamıştım. İntikam adedim değildir ama böylesi bir pozisyon kaçmaz:gamyon:
Sende adet adet intikam varmış, bilenmek varmış, hin planlar varmış. Takıktın benim avatara zaten, gidip kutsal ejder dediydin. Vay be:(

Luffy yenilirse 1 aylığına banlayın beni. Zaten öyle bir durumda bir süre seri hakkında yorum yapasım kalmaz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık