Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları

Ne olacak bu adama?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy alır, almaması imkansız zaten. K.K olmak isteyen bir adam 2 yıl aradan sonra bir yan karakterden dayak yerse oda en az 40 yıl daha uzatır seriyi. Eğer luffy kaybederse istediğiniz bir pp yi 1 aylığına yaparım

Beni gözü kesen varsa beklerim demek isterdim ama daha Lufy'ye güvenmem. Kata'yı harcar ama yenemezse Op'den soğurum. Makas en dar olduğu yerde yenilmesi saçmalıktır. Croco, Enel falan niye yenildi o zaman demezler mi? Bu çocuk bir gecede Lucci'yi aştı. Bu haki patlamaları hakiyi öğrenince bitiyor mu? Bir patlamada işini bitirir. Eğer şimdi Kata'yı alamayacaksa yine araya zaman girmesi gerekiyor. Eğitimden çıktı çocuk tekrar hemen eğitim olmaz.

Ben de dövüşün yarıda kesileceğini düşünüyorum.

Katakuri kaybederse 1 hafta boyunca her gün Odayı övme başlığına girip odayı öven yorumlar yapacağım

Kata yenilsin Zoro ilk çıktığı bölümde mesaj atmicam.1000 mesaj atma hededim vardı Zoro'nun çıktığı bolum.

Şöyle bir bakınca pek finale erecek bir dövüşe benzemiyor ama power up bekliyorum, onun için luffy alır diyorum.

Olmazsa 1 hafta ban alayım az tuzlu. :D

Luffy yenerse 1 ay banlanmaya razıyım.
Ban açıldıktan sonrada Luffy avatarı kullanıp paranteze Luffy tek başına bütün tayfayı yener yazacağım.(1 ay)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık