Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları

Ne olacak bu adama?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok hacı görüldüğü üzere ben avatara falan girdim, banlanmayı ben de doğru bulmuyorum.
Senin ki sıkıntı değil.

Ama forumu bırakacak olan arkadaşlar için şöyle şaibeli bir durumdan dolayı gitmelerini istemiyorum. Ki giden arkadaşların hepsi forumda yer edinmiş sohbeti hoş olan arkadaşlar. Ceza onlara değil bize oluyor.:D

@Daredewill

Ne güzel iddian varmış senin ya.:D Zaten çok sevdiğin Luffy'i ve OP'u gömeceksin.:D

Hocam size göre Luffy kazandı o zaman, adam Katakuri'yi ayna dünyasında kısılı bıraktı:artiz:.
İstediğini alan Luffy zaten : )) Luffy kaybetmedi, geleceği belirlemesine izin vermedi Katakuri'nin.

Oda'nın -şimdilik- Luffy'ye kaybettirmediği kesin. Ha Luffy'nin normalde çoktan kaybetmesi gerekirdi Mochi yığının altında ama bu Oda'nın Luffy'e dövüşü kaybettirmediğini değiştirmiyor.

Yine de karara uydum, bir eğlenceyi bu kadar anlam yüklemek gereksiz çünkü.
Ne de olsa ben istediğimi alacağım bir ay sonra :ehe:

Dipnot: Ben çiköfte değilim :ühü:

Aynı duruma Katakuri düşse ve Brüle onu ayna dünyasından kaçırsa ne derdiniz çok merak ediyorum. Luffy kendi ağzıyla hakisiz şansım yok demiş ve kaçmış. "Şansım yok" diyen Luffy'i yalanlamayın bari.

Bu iddiada bu dövüşün neticesi soruldu sadece. Bu arc Katakuri düşer mi diye sorulmadı. Luffy'nin perişan bir halde kaçmasıyla da dövüş bitti. Araya kimse de girmedi. Luffy kendi iradesiyle kaçıyor.

Şimdi Luffy haki toplayıp gelince Kata'yı yine yenemez yine kaçarsa? Nasıl olsa ana karakter yenene kadar deneme şansı var. Örnek Crocodile. Bu raund bitti. Luffy kaybetti. Daha sonra yener diyorsanız yeni bir iddia başlatmalısınız burayı bağlamaz artık. Tekrar karşılaşırlarsa kazanma şansları değişir çünkü. Tekrar örnek Crocodile.

Senin ki sıkıntı değil.

Ama forumu bırakacak olan arkadaşlar için şöyle şaibeli bir durumdan dolayı gitmelerini istemiyorum. Ki giden arkadaşların hepsi forumda yer edinmiş sohbeti hoş olan arkadaşlar. Ceza onlara değil bize oluyor.:D

@Daredewill

Ne güzel iddian varmış senin ya.:D Zaten çok sevdiğin Luffy'i ve OP'u gömeceksin.:D
Yok, övecek.

Senin ki sıkıntı değil.

@Daredewill

Kimse banlanmasın da dostum, şaibe falan da yok, gözünü seveyim ya. :D 2 saattir yenemediği, yenmeyi geç üstünlük kuramadığı adamdan kaçıyor işte. Daha ne olması lazım? :D

Forumu bırakmak,bilmem kaç gîn ban yemek geçerli bir idda kabul edilmemeliydi zaten.Forumu eğlendirmek az da olsa şenlendirmek için yapılan bir uygulama bu iddialar.Birilerinin ban yemesi veya forumu bırakması kimseyi eğlendirmez bence.

Luffy kazandı mı dedim ben hocam? Şimdiden sonuç çıkarmanın bana doğru gelmediğini belirtiyorum sadece. Bu erken davranmak oluyor benim nazarımda. Ortada daha bir sonuç yok, Luffy'nin tıyniyeti belli. Çok rasyonel karar olduğunu düşünmüyorum. Ve bu duruma da şaşırmıyorum açıkçası.

Çörekçioğlu da var.
Abi kendi kabiliyetiyle kurtulmadı, bari böyle savunmayın. Daha önce nasıl yakalandıysa gene yakalanacaktı.Hani G4'e geçmeye calışıp geçemeden yakalandığı ve Katakuri'nin arkasını dönüp öldürmeden gittiği zaman. Hakisi bitmişmiş de, doldurup gelecek. Adam 10 dakika üst düzey haki ile kapışmak için 10 dakika hakisini feda ediyor. Dövüş 20 dakika için de sayılır, eğer Luffy o 10 dakika dayanamayacak bir adamsa dövüşü kaybetmiştir. Zorlamayın.
Sizin mantığınıza göre diyorum zaten. Luffy Katakuri'yi ayna dünyasında bırakıp, Brulee'yi de kendisi ile beraber götürmekle zaten Katakuri'nin geleceğine karar vermiş oldu.
Daha önce yazdığım gibi Luffy uyanıştan kaçamadı. Katakuri'nin sırrını çözdükten sonra da Luffy G4'e geçerek kaçtı ve saldırı yaptı zaten. G4'süz Luffy Kata'dan kaçamaz. G4'süz Luffy 10dk boyunca Kata'ya dayanabilecekse o zaman dövüşü kazanabilir Kendisi söylüyor ben dayanamam diye. Dövüşün kazananı Katakuri. Katakuri'yi ayna dünyasına hapseden Luffy'de geleceği belirleyen. Tamamen kaybeden Eiichiro Oda:((maalesef).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık