Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları

Ne olacak bu adama?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayaller hayaller. Aynı şeyin tersi olsa Katakuri için denmedik laf kalmazdı. Luffy kaçınca taktiksel geri çekilme okuyor. Ki orada Brûlée olmasa, kaçma şansı bile yoktu.
Hayaller derken yenme şansının olmadığını mı düşünüyorsun? Yoksa beni tiye alma peşinde misin? Ben o lafları etmeyeceğim için, diğer insanlar beni ilgilendirmiyor? Geleceğe kim karar verecek diye bir versustan bu iddia açıldı. Ona göre seçim yaptık. Yoksa 10 dk'nın lazım olacağını öngörmeyen yoktur.

Orası bizi bağlamaz :a:
Bağlasa şaşardım.

Banlamakta serbestsiniz, ana karakter anca bu kadar yenilebilir zaten. :)
Luffy asrın dayağını yedi, bir de üstüne kaçıp gitti. Katakuri fırsatı varken Luffy'yi öldürmedi, ki tüm motivasyonu öldürmek üzerine kurulmuştu. Haklısın, ana karakter ölmesin ya da poşet olmasın diye anca bu kadar kasılabilir.

Hayaller derken yenme şansının olmadığını mı düşünüyorsun? Yoksa beni tiye alma peşinde misin? Ben o lafları etmeyeceğim için, diğer insanlar beni ilgilendirmiyor? Geleceğe kim karar verecek diye bir versustan bu iddia açıldı. Ona göre seçim yaptık. Yoksa 10 dk'nın lazım olacağını öngörmeyen yoktur.

Bağlasa şaşardım.
Senin için değil, genele yazdım onu.

Bağlasa şaşardım.
Hocam size göre Luffy kazandı o zaman, adam Katakuri'yi ayna dünyasında kısılı bıraktı:artiz:.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık