Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları

Ne olacak bu adama?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim en değer verdiğim şey korsanfan bir hafta girememek ne demek biliyor musun : )) Avatara vs kıyasen

Ayrıca avatar mavatar değiştirsem ne olacak bunlar önemsiz geliyor bana.

Bir karakteri çok öven ya da yerden yere vuran için geçerli olabilir ama benim öyle bir durumum yok avatar değiştirmek türü şeyler ceza olmaz bana.
Avatar avatar demişsin, önemsiz demişsin, iyice yarama tuz basmışsın. 1 hafta banlancan ama burayı takip edebileceksin, o yüzden çok ağır değil.

Avatar senin için önemsiz ama aynı tarafı tuttuğun adamı avatardan vurdun. Madem öyle, gel şöyle yapalım: Luffy cancağızım yenilirse, banlanmadan önce Avatarını, benim şu anki avatarım yapıyorsun, 1 ay süreliğine. Var mısın?:cool:

Avatar avatar demişsin, önemsiz demişsin, iyice yarama tuz basmışsın. 1 hafta banlancan ama burayı takip edebileceksin, o yüzden çok ağır değil.

Avatar senin için önemsiz ama aynı tarafı tuttuğun adamı avatardan vurdun. Madem öyle, gel şöyle yapalım: Luffy cancağızım yenilirse, banlanmadan önce Avatarını, benim şu anki avatarım yapıyorsun, 1 ay süreliğine. Var mısın?:cool:
Senin avatarın mı One Piece evrenin de değil ki ama : ))

Neyse O zaman1 ay değil de 1 hafta olur verdiğim oranları hatırlıyorsun : )
Banlanmama da gerek yok yorum yazmak istemem zaten Justahuman yanında bu avatarı görmemek için:hhh:

Senin avatarın mı One Piece evrenin de değil ki ama : ))

Neyse O zaman1 ay değil de 1 hafta olur verdiğim oranları hatırlıyorsun : )
Banlanmama da gerek yok yorum yazmak istemem zaten Justahuman yanında bu avatarı görmemek için:hhh:
Evet o evrenden değil ama avatarımı gelip iddaaya karıştıran da sensin. Hem sana kutsal ejderleri anımsatıyor. :D

Oran falan deyip, yeme beni şimdi. Doğru cezayı bulmuşum o zaman. :D 1 hafta kurtarmaz, zaten banlı olacan 1 hafta. Hadi 2 hafta olsun, hem benim içim soğur, hem de sen iddaanın hakkını vermiş olursun.

Ceza takası yapalım.

Luffy yenemez. Yenerse eğer kazanır diyen arkadaşlar belirlesin cezamı. Ama benimle iddaaya giren arkadaşlar eğer Luffy kazanamaz ise benden de siz büyük bir ceza. Bundan büyük de iddaa olmaz heralde. :)

Bm düşerse bırakacağımı söylemiştim :D Benim için kesindi bu durum.Burada yanılma payım %5 bence .
Luffy kazanamaz üzerine bahsimi oynuyorum.

Eğer kazanırsa ;

Seriyi 8 hafta boyuncu okumayacağım.
Bu 8 hafta sonunda geldiğimde 8 hafta zori ,1 er hafta mihawk,shanks,dof,rayleigh avatarı kullanacağım.3 ay yani.

Evet o evrenden değil ama avatarımı gelip iddaaya karıştıran da sensin. Hem sana kutsal ejderleri anımsatıyor. :D

Oran falan deyip, yeme beni şimdi. Doğru cezayı bulmuşum o zaman. :D 1 hafta kurtarmaz, zaten banlı olacan 1 hafta. Hadi 2 hafta olsun, hem benim içim soğur, hem de sen iddaanın hakkını vermiş olursun.
Bakarsın o zamanlar foruma hiç girememe durumum olabilir biraz da ondan dolayı bir hafta ban dedim.
Bandan vaz geçtim sadece avatar yeterli. : ))
O kadar da umursamam ama değiştirse artık şu avatarı diye düşündüğüm avatarı alıp önüme koydun ya helal olsun sana :(

Bakarsın o zamanlar foruma hiç girememe durumum olabilir biraz da ondan dolayı bir hafta ban dedim.
Bandan vaz geçtim sadece avatar yeterli. : ))
O kadar da umursamam ama değiştirse artık şu avatarı diye düşündüğüm avatarı alıp önüme koydun ya helal olsun sana :(
Ba ba ba ba!.. 1 hafta işin olacağı için ona uygun iddaaya girmek biraz kaçak güreşmek olmuyor mu?

Ben değiştirmeyi hiç düşünmediğim avatarımdan temelli olacağım; O yüzden seni anca 1 aylık Baturalp hoca paklar. Madem umursamıyorsun, var mısın? :mincika:

Buradaki epey kişi, epeyce uzun süredir bu seriyi izliyor. Bu kadar kolay konularda nasıl ihtilafa düşülüyor anlamıyorum. Katakuriyi yenecek bunun devamı da Mama'nın yerini kaybetmesi olur. Marco'larla ittifak official olursa zaten direk Yonkou seviyesi oluyorsun.

Düzeltme: Herhangi biriyle avatar değiştirme üstüne iddiaaya girebilirim. Siteye girmeyeceğim diyeceğim de zaten pek giremiyorum şu sıralar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık