Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları 2. Tur

2. Turu Kim Alır?

• Evi arabayı Katakuri'ye basıyorum.

Kullanılan: 28 41.2%
  • Luffy her zaman bir yolunu bulur.

Kullanılan: 40 58.8%

• Kullanılan toplam oy
    68
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi kırdın beni, senin için oluruz bir kaç ay Luffy fanı :flaugh:
Haha yalnız olay bildiğimiz boks maçı gibi işte. Kata ayağa biraz daha önce kalkmis o sıra da Luffy de kalkıyordu. Sonra Luffy yukarı çıkıyor ve Kata yine düşüyor. Adam sadece ayakta kalacak kadar gücü vardı herhalde. Sonradan yere düştüğüne göre adamın gücü kalmamış. Neyse çıkınca görürüz.

Haha yalnız olay bildiğimiz boks maçı gibi işte. Kata ayağa biraz daha önce kalkmis o sıra da Luffy de kalkıyordu. Sonra Luffy yukarı çıkıyor ve Kata yine düşüyor. Adam sadece ayakta kalacak kadar gücü vardı herhalde. Sonradan yere düştüğüne göre adamın gücü kalmamış. Neyse çıkınca görürüz.
Görmek lazım fandaş :bilmem:
Şimdi gördüm Brulee salağı Kata yenildi diye ağlıyormuş. Mangakaya göre Luffy kazanmış.
Mangaya göre kazanan daima Luffy la, adam Lucci ile beraber düştü kazandı, Dof ile beraber düştü gene kazandı :bilmem:

Luffy'nin ilk roundu yenildiğini söylemişti ya.
  • Luffy, saldırı yollamaya hazırlanan Kata'ya bakar fakat o sırada G4'un süresi dolar ve Luffy bayılır.
  • Kata bir nefes alıp önüne doğru düşer.
  • Luffy uyandığında, Katakuri'nin heybetli bir şekilde durduğunu görür.
Son paylaşılan bu, eğer bu olduysa Luffy yenilmiş sayılabilir. Hani mantık olarak söylenir bu. Ama benim seninle girdiğim iddia karşılandı. Bizim özel durumumuzda ben kaybettiğimi söyleyebilirim o yüzden iki ay fandaşız :good:

• Luffy, saldırı yollamaya hazırlanan Kata'ya bakar fakat o sırada G4'un süresi dolar ve Luffy bayılır.
  • Kata bir nefes alıp önüne doğru düşer.
  • Luffy uyandığında, Katakuri'nin heybetli bir şekilde durduğunu görür.
Son paylaşılan bu, eğer bu olduysa Luffy yenilmiş sayılabilir. Hani mantık olarak söylenir bu. Ama benim seninle girdiğim iddia karşılandı. Bizim özel durumumuzda ben kaybettiğimi söyleyebilirim o yüzden iki ay fandaşız :good:
İyi de bu son çıkan spoiler ilkinden farklı değil ki zaten. Kata'nin teknik yapmaya hazırlanması Luffy'nin Dof'a son darbeyi vurması gibi dusunulebilir. İkisi de düşmüş. Sonrasında galiba kısa bir zaman farkı ile Katakuri ayağa kalkmış ve beklemiş Luffy de o sırada kalkıyor ve geliyor. Sonrasında yüz yüzeler kim yenildiğini kabul etmeyecek idi ise o ayakta kalan olacaktı ve ayakta kalan Luffy oluyor Kata düşüyor. :D

İyi de bu son çıkan spoiler ilkinden farklı değil ki zaten. Kata'nin teknik yapmaya hazırlanması Luffy'nin Dof'a son darbeyi vurması gibi dusunulebilir. İkisi de düşmüş. Sonrasında galiba kısa bir zaman farkı ile Katakuri ayağa kalkmış ve beklemiş Luffy de o sırada kalkıyor ve geliyor. Sonrasında yüz yüzeler kim yenildiğini kabul etmeyecek idi ise o ayakta kalan olacaktı ve ayakta kalan Luffy oluyor Kata düşüyor. :D
Çarpışmayı kazanan Katakuri, fakat dövüşü kazanan Luffy.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık