Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Karşınıza Almak İstemeyeceğiniz İkili

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    115
Sen kendi potansiyelinin farkında değilsin kral. Misal Roger'ın en büyük ve en güçlü düşmanı Xebec o kadar güçlü olmadığı için adama Garp'la beraber dalıyorlar. Maksat fantazi olsun. Sonra bizim Roger/Garp bakıyor Xebec baya hafif kaçıyor bu sefer Roger'la denk olan Beyazsakal canavarını çağırıyorlar. Lan Allah Allaaaaah... Bu sefer bakıyorlar Beyazsakal'ın bıyıkları tavuk gibi yoluyorlar. Tövbe estağfurullaaaah :hmm:Bakıyorlar olacak gibi değil alayınız gelin biz ikimiz tek atıyorlar. Tabi 5-6 yaşında bir devi sağdan sola çarpan BM o sıralar +30 yaşında ama bu tabi ki önemsiz bir detay. Ex aşkı Kaido'nun zaten bir sıkımlık canı var. Velhasıl Roger'la Garp yine bana mısın demiyor, veriyor küsküyü, vuruyor kırbacı :mincika::oleyo:

Yaa işte böyle bir hikaye. Neyse uyan hadi geldik :hhh:

Bana hayal gücü diyor yav. Olur mu üstadım eline su dökemeyiz :hhh:
Kendinle barışıklığın takdir edilesi maestro. :d

Bak bak Garp+Roger Xebec'e dalarken arkada silahlarını kaldırmış tezahürat yapıyorlar. :oleyo2:

Birisini halk denizci kahramanı olarak anıyor, diğerini anmıyor.

Neyse, dediğim gibi bu örneği kolayca çoğaltabilirim;

Whitebeard > Roger öyleyse :oops:
Diğeri de Filo Amirali ona bakarsak Garp Koramiral :S

Roger da meyve olmadığı kesinliği nerede? :rolleyes::D

İkisi de kapışırken bisesto ve kılıçla kapiştı. Haki ön plandaydı. WB meyve kullanmadı belki de Roger da kullanmadı... :ehe:

Diğeri de Filo Amirali ona bakarsak Garp Koramiral :S

Roger da meyve olmadığı kesinliği nerede? :rolleyes::D

İkisi de kapışırken bisesto ve kılıçla kapiştı. Haki ön plandaydı. WB meyve kullanmadı belki de Roger da kullanmadı... :ehe:
Garp amiralliği red et...

Neyse sen onu bırakta Crocodile dört haki ile dönecek gibi duruyor ne dersin bu işe :hmm::oleyo:

Son düzenleme:
İşte "Amiralliği red et..." Filo Amiralliğini değil. :D

Bunlar Croc'a yapılan algı operasyonları. Patron gelsinde kaç hakili geldiği önemli değil. Bu sefer algı operasyonları da yapamayacak kimse! :a:
Crocodile meyve benzerliği nedeniyle wano da bizimkilere katılıp smoothie yle savaşacak diyorlar. Sence olur mu?

Shanks in kılıc ustalığı var, ki bu seride önemli bir özellik. Sengoku'nun garp'dan güçlü olduğunu dusunuyorum. Sadece garp daha aktif. Sengoku denizci ussunde oturup cay kahve içecek bir tıp var.
Ona bakarsan Garp bir D. ve bu soy olgusu kılıç ustalığından çok daha önemli bu seride. Hele de her şey reenkarnasyon ile muhtelemen D. olan Joy Boy'a bağlanacak gibi duruyorken.

Son düzenleme:
Crocodile meyve benzerliği nedeniyle wano da bizimkilere katılıp smoothie yle savaşacak diyorlar. Sence olur mu?
Bu konularda bir kaç teori var yabancı forumlarda. Zaten Smoothie'nin meyvesinin üstü gibi bir şey Croc'un meyve.

Aynı benzer bir teori de Ryokugyu ile ilgili var. Eğer meyvesi "Doğa" ile ilgili yani canlandırma gibi bir yeteneği varsa ikisinin etkileşime geçebileceği hakkında teoriler var.

Croc'un ne zaman geleceği hakkında net bir şey diyemem. Burada olması için bir sebep var mı? O böyle biri çünkü.

O yüzden WB olayı sebebiyle sonlara doğru yani Teach olayında gelir diye düşünüyorum ben. Buraya da gelebilir ama bir sebep gösterilirse ki o da gösterildi. 2 yıl sonrası göründüğü yerlerde hep bir tayfa veya adamlar etrafindaydı. Bir şeyler hedefliyor demek ki...

Kaido ve BM ittifakı gazetelerde gösterildi o da gördü gelir mi gelir belli olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık