Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Karasakal Luffy'ye Tek Atabilir Mi?

Luffy Karasakal'dan Tek Yer Mi?

• Kullanılan toplam oy
    86
  • Anket kapatılmış .
Hakisi olan canını yakar ama hasar veremeyebilir. Örnek: yılan kardeşler vs luffy.
O nasıl oluyo ya ? Yani sen şu an bildiğin saldırı gücü yüksek olan canını yakamaz ama daha düşük saldırı gücü olan canını yakar diyorsun ? Bu nasıl bi mantık ?

Lucci Luffy'nin boğazına bile shigan yaptığında Luffy hasar almıyor.

Bunun savunulacak bir tarafı yok.

Kaku'nun douriki'si Lucci'nin yarısı kadarken nasıl deldiği ortada.
Sorduğum soruyu bi cevaplasana sen.Delmek olarak düşünme.Bahsettiğim 2 saldırıyı da yumruk olarak düşün.

Lucci kan alırken g2 falan daha yoktu. Yoktu derken o dövüş için.

Ben yeterli güçte kan alınabileceğini düşünüyorum. He seri başında 5 darbe yertiyorsa şuan 15 olabilir sonuçta bu adam bedenen güçleniyor.
G2 kısmı için Moria'nın darbesinden sonra kutudan çıktığı zaman için demiştim zaten.
2. kısım ise mümkün olabilir de lastik olduğunu bağıra bağıra vurgulaması çok şüpheye düşürüyor. Neyse çok da önemli değil zaten.

O nasıl oluyo ya ? Yani sen şu an bildiğin saldırı gücü yüksek olan canını yakamaz ama daha düşük saldırı gücü olan canını yakar diyorsun ? Bu nasıl bi mantık ?

Sorduğum soruyu bi cevaplasana sen.Delmek olarak düşünme.Bahsettiğim 2 saldırıyı da yumruk olarak düşün.
Haki gerçek bedene vurmaya olanak sağlıyor çünkü. Saldırı gücü az olsa da sinek ısırığı kadar bile olsa acı verir. Örnekleri mangada mevcut. Garp luffynin yanağını veletken sıktığında da canı acıyordu ama hasar almıyordu. Luffye hasar verebilmen için fizik güç değil haki gerekiyor. Sonra fizik güç gerekiyor. 1000 gölgeli morianın adayı yıkan yumruğu luffye çizik atamadı. Haki bilseydi luffye tek atardı belki de :D Kaido haki kullanmasın luffye milyon tane yumruk atsın luffy bana mısın demez.

Çok bariz bir örnek koydum anla diye, ama anlamak istemiyorsun, yapabileceğim bir şey yok.

Sorduğun soru açık, Luffy Haki olmadan hasar almaz. Ama Rayleigh serçe parmağına Haki verdiğinde bile canı yanıyor.

Çok bariz bir örnek koydum anla diye, ama anlamak istemiyorsun, yapabileceğim bir şey yok.

Sorduğun soru açık, Luffy Haki olmadan hasar almaz. Ama Rayleigh serçe parmağına Haki verdiğinde bile canı yanıyor.
E sen değil misin çok bariz örnekleri reddeden ? Neyse ben anlamamış olayım sıkıntı değil.

Haki gerçek bedene vurmaya olanak sağlıyor çünkü. Saldırı gücü az olsa da sinek ısırığı kadar bile olsa acı verir. Örnekleri mangada mevcut. Garp luffynin yanağını veletken sıktığında da canı acıyordu ama hasar almıyordu. Luffye hasar verebilmen için fizik güç değil haki gerekiyor. Sonra fizik güç gerekiyor. 1000 gölgeli morianın adayı yıkan yumruğu luffye çizik atamadı. Haki bilseydi luffye tek atardı belki de :D Kaido haki kullanmasın luffye milyon tane yumruk atsın luffy bana mısın demez.
Çok ilginç şeyler yazıyorsunuz.Luffy'nin yanağını veletken sıkıyor ve canını yakıyor dedin değil mi ? E yumruk atsa ağzını burnunu dağıtacak o zaman diye düşünemez miyiz ? Yani Garp hakisiz Luffy'e hasar verir demek olmuyor mu bu ?

E sen değil misin çok bariz örnekleri reddeden ? Neyse ben anlamamış olayım sıkıntı değil.
Crocodile'ın şaşırması, Luffy'nin tayfasının Luffy'nin darbe aldığında şaşırması (Garp ve Sentoumaru), Rayleigh kasıtlı olarak parmağını kullanarak Luffy'nin canını Haki ile yakması. Bunları siz anlamadıysanız benim yapabileceğim bir şey yok. Lucci sabaha kadar tekmelesin Luffy'ye bir şey olmazdı, muhtemelen Luffy'nin kendi dişi darbeden ötürü ağzını kesmiştir, dilini ısırması gibi. Coby'nin ve Kuro'nun tekmeleri bile ağzını kanatmış sonuçta. Lucci'nin özel bir yanı yok.

Lucci Luffy'nin boğazına vuruyor Luffy'den 1 gr kan akmıyor, boğazı en zayıf tarafı, oradan kan akmıyorsa hiçbir yerinden kolay kolay akmaz.

Çok ilginç şeyler yazıyorsunuz.Luffy'nin yanağını veletken sıkıyor ve canını yakıyor dedin değil mi ? E yumruk atsa ağzını burnunu dağıtacak o zaman diye düşünemez miyiz ? Yani Garp hakisiz Luffy'e hasar verir demek olmuyor mu bu ?
Garp luffynin yanağını sıkarken haki kullanıyor. O yüzden canını yakıyor hocam. Çünkü luffynin bedeninin lastik olduğunu biliyor. Luffy de şaşırıyor zaten niye canım yanıyor diye :D

@Erkan12 yeni bir şey keşfettim. Luffy lastik olduğu için kemikleri kırılmıyor biliyorsun. Fakat dişi kırılıyor. Demek ki dişi lastik değil. Bildiğin kemik. O yüzden kesmiş olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık