Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Karasakal Luffy'ye Tek Atabilir Mi?

Luffy Karasakal'dan Tek Yer Mi?

• Kullanılan toplam oy
    86
  • Anket kapatılmış .
Sorma benzer bir olaya Kaido üzerinden girecektim ben aslında. Boyut önemli bu seride Luffy bile kendine devleri örnek alıp G3 tekniklerini buluyor. Ki Dressrosa'ya kadar G3 ile gitti resmen.

Normalde öyle değil de haklı olduğunu düşünerek devam edeceğim ben şimdi. Çünkü ikisi de manga sahnesi malum.

Moria'nın darbesinden G2 ile çıkıyor malum Luffy. G2'nin de kan akışını hızlandıran bir teknik olduğunu biliyoruz. Muhtemelen G2 ile alakalı o olay. Ama işte benim düşünceme göre lastik meselesi. Ya da Lucci'nin 6 stilinde farklı bir olay var.
Anlamadım ne demek istediğini.

Luffy kendini ısırıyor olabilir :D Bunu bana değil odaya sor. Hem lastik diyeceksin hasar almaz dedirteceksin hem de coby bile ağzına vursa ağzı kanıyor :D
Dediğin mantıklı, dişleri lastik olmadığından ağzını kesmiş olabilir, zaten 2 gr bir şey akıyor öyle çok bir kan yoktu, Coby vurunca da aynısı oldu şiddeti ile alakası yok, büyük ihtimalle dişleri kesiyordur kendisini.

Dediğin mantıklı, dişleri lastik olmadığında ağzını kesmiş olabilir, zaten 2 gr bir şey akıyor öyle çok bir kan yoktu, Coby vurunca da aynısı oldu şiddeti ile alakası yok, büyük ihtimalle dişleri kesiyordur kendisini.
Bir şey sorucam.İki kişi düşün.

1. kişi=Dorukisi 10 gücünde olsun.Doğal olarak saldırı gücü 10 gücünde olur değil mi ?
2. kişi=Dorukisi 5+b.hakisi 2 gücünde olsun.Doğal olarak saldırı gücü 7 gücünde olur değil mi ?

Yani 1. kişinin saldırı gücü daha iyi.Şimdi bu iki kişinin Luffy'e tüm gücüyle saldırdığını düşün.10 saldırı gücü olan adam zarar veremicek ama 7 saldırı gücü olan adam zarar vericek mi oluyor ? Sırf haki kullandığı için ?

Anlamadım ne demek istediğini.
Basma ve darbe üstüne bir karşılaştırma yaptım da salla ya o kadar önemli değil. Ya da nasıl açıklasam;
Bu tarz durumları düşünecek olursak 3 ihtimal var iki sahne de mangadan olduğu için;
1- Lucci'nin 6 still teknikleri özel lastikten kan alabiliyor
2- Luffy G2 modunda kan akışından dolayı lastikliğinde farklı bir durum oluşuyor (Ya da dışarıya verdiği kırmızı buhar aslında kan vb)
3- Moria'nın darbesi sırasında lastik özelliklerini koruyor ve hasar almıyor.

1. kişi=Dorukisi 10 gücünde olsun.Doğal olarak saldırı gücü 10 gücünde olur değil mi ?
2. kişi=Dorukisi 5+b.hakisi 2 gücünde olsun.Doğal olarak saldırı gücü 7 gücünde olur değil mi ?

Yani 1. kişinin saldırı gücü daha iyi.Şimdi bu iki kişinin Luffy'e tüm gücüyle saldırdığını düşün.10 saldırı gücü olan adam zarar veremicek ama 7 saldırı gücü olan adam zarar vericek mi oluyor ? Sırf haki kullandığı için ?
Hakisi olan canını yakar ama hasar veremeyebilir. Örnek: yılan kardeşler vs luffy.

Lucci Luffy'nin boğazına bile shigan yaptığında Luffy hasar almıyor.

Bunun savunulacak bir tarafı yok.

Kaku'nun douriki'si Lucci'nin yarısı kadarken nasıl deldiği ortada. Luffy 2 katı daha kuvvetli bir shigan'a maruz kalmış ama 1 gr kan akmamış.

Basma ve darbe üstüne bir karşılaştırma yaptım da salla ya o kadar önemli değil. Ya da nasıl açıklasam;
Bu tarz durumları düşünecek olursak 3 ihtimal var iki sahne de mangadan olduğu için;
1- Lucci'nin 6 still teknikleri özel lastikten kan alabiliyor
2- Luffy G2 modunda kan akışından dolayı lastikliğinde farklı bir durum oluşuyor (Ya da dışarıya verdiği kırmızı buhar aslında kan vb)
3- Moria'nın darbesi sırasında lastik özelliklerini koruyor ve hasar almıyor.
Lucci kan alırken g2 falan daha yoktu. Yoktu derken o dövüş için.

Ben yeterli güçte kan alınabileceğini düşünüyorum. He seri başında 5 darbe yertiyorsa şuan 15 olabilir sonuçta bu adam bedenen güçleniyor.

Ben dişi ile kendini ısırdığını düşünüyorum. Mesela ufak bir çocuk benim karnıma vursa umursamam ama dudağıma vursa muhtemelen kanar. Luffynin dişi lastik değil kemik. Zira kırılıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık