Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Karasakal Gerçekten Kötü mü?

Sizin düşünceniz.

• İyidir

Kullanılan: 10 5.7%
  • Kötüdür

Kullanılan: 128 73.1%
  • Ne iyi ne de kötüdür

Kullanılan: 46 26.3%

• Kullanılan toplam oy
    175
Kesinlikle. Asıl korsan olanlar bu adamlar. Karasakal kötü mü diye soru mu olur arkadaş. Bu adam korsan değil mi? İyilik timsali mi olacaktı. Neyse susuyorum.
Aynen. Mesela Croco'nun bile sonradan yardım etmesi yanlış aslında. Adam Alabasta'fa karizmada tavan yapmışken iyilik timsali hareketler yaptırması imajını zedeledi. Bizim istediğimiz Alabasta Croco, PH Doflamingo, Jaya BB, Skypie Enel.

@Retribution Paladin

Bende okudum onları. Aynı şey Sakazuki Ace'yi öldürdüğünde de oldu. Utanmasalar adam yanlış yaptı diyecekler. Denizci lan bu :D

Ne neye göre değişir bilmem ama kendi çıkarları için kardeşinin arkasından kazık atan adam her adalete göre KÖTÜdür.

Hele babasını deşenleri söylemiyorum.
Karakter ve seriye kattığı gerçekçilik ve ciddiyet sayesinde Dof , Akainu ve Teachi severim ama bu onların yaptığı fiilleri destekleyeceğim anlamına da gelmez.

Aynen. Mesela Croco'nun bile sonradan yardım etmesi yanlış aslında. Adam Alabasta'fa karizmada tavan yapmışken iyilik timsali hareketler yaptırması imajını zedeledi. Bizim istediğimiz Alabasta Croco, PH Doflamingo, Jaya BB, Skypie Enel.

@Retribution Paladin

Bende okudum onları. Aynı şey Sakazuki Ace'yi öldürdüğünde de oldu. Utanmasalar adam yanlış yaptı diyecekler. Denizci lan bu :D
Onlar ayrı kafa zaten.Denizcinin görevi bunları yakalamak gerekirse öldürmek.Ama bu sitede yanlış yapan akainu :hhh:

Kötülük ve iyilik kavramı diye bir şey yoktur. Bizlere empoze edilenler vardır.
bu yüzden Karasakal sadece bireydir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık