Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Karanlık Meyvesi vs. Yerçekimi Meyvesi

Sabo çok rahat karşı koyuyor Issho'nun saldırısına, üstüne kalkıp saldırabiliyor. Ace'in ise Kurouzu'ya karşı şansı bile olmuyor. Yani BB'nin Kurouzu'sundan kaçış yok, mutlak bir çekim kuvveti var karadeliğin. Yerçekiminin o kadar büyük bir itiş gücü yok.

Karadeliğin çekim gücü mutlaktır. Isshou'nun gücü biraz daha basit bir olay. Oyum kurouzu'ya. Isshou'nun meyvesi muhtemelen kendisi etrafında bir çekim kuvveti oluşturuyor, paramecia olması sebebiyle, yani ufak bir gezegen misali. Bu yüzden uzaydan meteor çekmeye kadar işi götürebiliyor. Ancak Teach ise karanlık elementini kullanarak bir bakıma ortamda bir kara delik oluşturuyor, kara delik ise bildiğiniz gibi ortamdaki ışığın bile kendisinden kaçmasına izin vermez, ne var ne yoksa çeker içine. Hem logia olması hemde kara deliğin mutlak gücü sebebiyle, Isshou'ya üstünlük sağlayacağını düşünüyorum. :)

Konuyu açtım da çok ilgilenemedim.Pek tartışma dönmemiş sanki.Ama çoğu kişi İsshonun bir şekilde kurtulacağını düşünüyor sanırım.Anket öyle gösteriyor.Zaten önemli olan hangisinin baskın çıkacağı değil,kurouzu baskın çıksa bile kılpayı da olsa Fierce Tiger sayesinde İssho kaçıp teknikten kurtulabilirmi bu önemli olan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık