Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Karanlık Meyvesi vs. Yerçekimi Meyvesi

Teach kurouzuyla çekmeye çalışacak isshoda bunu engellemek için yatay yerçekimiyle ittirecek.Bu durumda kim istediğini alır sonunda.İki çekim gücüne sahip meyve karşı karşıya.İki isimde uzun mesafe dövüşü yapacak.Arada belirli bir uzaklık olacak.

Bu iki hareket dışında başka herhangi bir meyve yada harekette bulunulmayacak.Sadece fizik güçleriyle karşı koyacaklar.Yani teach depremi herhangi bir şekilde kullanmayacak.Gördüklerimiz kadarıyla değerlendirin teachin 2 sene sonraki muhtemel meyve gelişimini baz almayın.

Kurouzu

Fierce Tiger

Fazla uğraşmadan açtım hatalar olduysa kusura bakmayın.

İssho-san çok beklemeden saldırıyı yaparsa Teach'i savurur, ama eğer yerden güç alma dalgasına gecikirse Teach çeker.

Ben yinede Tiger dedim.Daha etkili bir saldırı.

İssho-san çok beklemeden saldırıyı yaparsa Teach'i savurur, ama eğer yerden güç alma dalgasına gecikirse Teach çeker.

Ben yinede Tiger dedim.Daha etkili bir saldırı.
Adama sallıyordun şimdi İssho - san olmuş bakıyorum. :D Pozisyon alırsa işi zor diyorsun.Gerçi karasakalda elini kaldırırken sabit falan tutuyor herhalde tüm gücüyle çekmesi için usulüne göre yapıyordur.

Adama sallıyordun şimdi İssho - san olmuş bakıyorum. :D Pozisyon alırsa işi zor diyorsun.Gerçi karasakalda elini kaldırırken sabit falan tutuyor herhalde tüm gücüyle çekmesi için usulüne göre yapıyordur.
Amiraller başımızın tacı.:cool:
Teach çekse bile İssho basınç uyguluyor Teach'i geri savurabilir.

dusau

Ben mi yanlış biliyorum ama önce şunu sormak istiyorum. Benim bildiğim yer çekimi çeker yani itmez. İssho da çekme gücü yaratıyor yani itme değil ( ya da itebiliyor mu? Eğer itiyorsa yanına kimseyi yaklaştırmaz yaklaşıp yorulanı da alır heralde). Burda sorulmak istenen ikisi aynı anda çekmeye başlarsa kim önce çeker mi? Çünkü bence farketmez sonuçta hangisi çekse de teach dokununca meyve gücü iptal olacağı için her türlü teachin işine gelir meyve yönünden.

Ben mi yanlış biliyorum ama önce şunu sormak istiyorum. Benim bildiğim yer çekimi çeker yani itmez. İssho da çekme gücü yaratıyor yani itme değil ( ya da itebiliyor mu? Eğer itiyorsa yanına kimseyi yaklaştırmaz yaklaşıp yorulanı da alır heralde). Burda sorulmak istenen ikisi aynı anda çekmeye başlarsa kim önce çeker mi? Çünkü bence farketmez sonuçta hangisi çekse de teach dokununca meyve gücü iptal olacağı için her türlü teachin işine gelir meyve yönünden.
Hayır manga sayfalarını koydum anlaşılmayacak birşey yok.İki teknik karşılaştırılıyor iki kullanıcıyla beraber karşılaştırılıyor tabii.Teach çekecek issho da yatay çekim gücüyle bunu engellemeye çalışacak.Engelleyebilir mi yoksa kurouzu daha mı baskın çıkar merak edilen bu.

Teachin çekimi o kadar güçlü değil. Fuji rahat tutarda. 2 yıl sonra muhtemelen elektrik süpürgesiyle savaşan sineğe döner Fuji.

dusau

Hayır manga sayfalarını koydum anlaşılmayacak birşey yok.İki teknik karşılaştırılıyor iki kullanıcıyla beraber karşılaştırılıyor tabii.Teach çekecek issho da yatay çekim gücüyle bunu engellemeye çalışacak.Engelleyebilir mi yoksa kurouzu daha mı baskın çıkar merak edilen bu.
Tamam da adı üstünde yatay çekim gücü, yatay itme gücü değil. Yani sonuç olarak ikisi de birbirini çekiyor olacak?
Yani benim bildiğim fuji sadece çekiyor mangada gösterilen bu itemiyor. Yoksa itebiliyor da ben mi yanlış biliyorum?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık