Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Karakterlerin Güç Seviyeleri

1.Kaido en güçlü yaratık canlı ,wb için niye en güçlü canlı denmedi wb zunishadan güçlü değilmiş ancak kaido zunishanında üstünde.
:)

Orjinal Kuma ile Px sertliğinin aynı olduğu ne malum.Bu adamın dourikisi kopyalarından fazladır haliyle daha dayanıklı ve sert bir vücuda sahip olabilir.Gemiyi korurken tonla saldırı almış ve hasarlı da olsa ayakta.Bir px bunu yapamazdı bence.

Senin bu yazdıklarına göre 2 yıl öncesinin başındaki Sanji'nin sıradan tekmesi İvankov'un şu saldırılarından çok daha güçlü oluyor.Tek atıyor direkman çünkü.Buna imkan vermiyorum.Suit olmadan Sanji'nin İvankov seviyesine gelebilmesi bile zor bence.Yeni dünya girişinde İvankov'dan güçlü olması çok zor.

İvankov da belki yumuşak davranıp sadece dövdü tüm gücünü kullanmadı.Tek hamleyle imha etme gibi bir çabası olduğunu sanmıyorum.Dostu sonuçta bu adam döve döve kendine getirmeye çalışıyor Kuma'yı.Sanji gibi vurayım da toprak atayım derdinde değil.
İvankov zaman atlaması sonrası daha yüksek seviyede gösterilecek zaten, 2 yıl önce güç dengeleri oturmuş değil, hala oturmuş değil. E.Oda her arc farklı bir güç dengesi çiziyor. Her arc güç seviyeleri çok çok artıyor, bunu görmek gerekli.

Yoksa İvankov'un güçsüz olduğu yok. Ama şunu söyliyim arclara göre ise Mf İvankov B- , Px'ye tek atan ve Balıkadam adasında performans gösteren Sanji B dedim ben.

Ama İvankov zaman atlaması daha iyi atraksiyonlar gösterecektir muhtemelen orası ayrı.

Lakin senin Kuma'yı öyle bir dövdü gibi anlatman yanlış, öyle böyle dövme yok, çizik bile atamadı Zırha.Kuma tb'de açıkladı Zoro'ya '' Benim türüme pasifista deniyor '' diye. 2 yıl sonra gördükki hiçbir işe yaramıyor, kutsal ejderlere binek olarak verilmiş, Kuma'nın aklı başında olmayan ve standard px bedenine sahip halini adamlar kullanmıyor bile. Sümüklü adamlara binek olarak verilmiş adam, bir özelliği yok yani onun fazla şuan.

Sonuçta shishi sonson yedi mi yedi 2 sene önceki Zorodan.Işınlanabilen bir adamın çok güçlüyse o saldırıyı atlatması gerekir.K.haki var mı varsa seviyesi ne kadar bu gayet ortada.Durduk yere kendimi çizdireyim demeyeceğine göre.İvankov geçmişi hatırlatıp dövdü bu adamı.Kendinde olsa en fazla onunla denk dövüşüp dayak yemez.Fazlasına imkan vermiyorum.Kuma çok abartılıyor yeteneğinin etkileyiciliğinden ötürü.
Yeteneği etkileyici olduğu için Dof'dan üstün zaten. :D One Piece zaten bunun üzerine kurulu, adam devrimcilerin arasında yetişmiş haki bilip bilmediği sorgulanmamalı.

2.si bu adam iki yıl önce Hasır Şapkaları ezip geçebiliyordu zaten, niye Zoro'dan atak yiyebilsin? Adam bariz gücünü görebilmek istedi bu açık.

Kuma sağ kol ayarına yakın bir adam çıkabilir.

+ abartan filan yok, hatta konusunu benden başka açan yok :/

İvankov zaman atlaması sonrası daha yüksek seviyede gösterilecek zaten, 2 yıl önce güç dengeleri oturmuş değil, hala oturmuş değil. E.Oda her arc farklı bir güç dengesi çiziyor. Her arc güç seviyeleri çok çok artıyor, bunu görmek gerekli.

Yoksa İvankov'un güçsüz olduğu yok. Ama şunu söyliyim arclara göre ise Mf İvankov B- , Px'ye tek atan ve Balıkadam adasında performans gösteren Sanji B dedim ben.

Ama İvankov zaman atlaması daha iyi atraksiyonlar gösterecektir muhtemelen orası ayrı.

Lakin senin Kuma'yı öyle bir dövdü gibi anlatman yanlış, öyle böyle dövme yok, çizik bile atamadı Zırha.Kuma tb'de açıkladı Zoro'ya '' Benim türüme pasifista deniyor '' diye. 2 yıl sonra gördükki hiçbir işe yaramıyor, kutsal ejderlere binek olarak verilmiş, Kuma'nın aklı başında olmayan ve standard px bedenine sahip halini adamlar kullanmıyor bile. Sümüklü adamlara binek olarak verilmiş adam, bir özelliği yok yani onun fazla şuan.
İvankov yumuşak davranmış işte attığın sayfada görülüyor.Darbelerden sonra sinirleniyor artık yumuşak davranmayacağım diyor falan ama uygulamaya geçmiyor sonuç olarak.Adamla devrimci geçmişleri var baya.Sabo vs arkasından boşa ağlamadı ivankov nasıl ciddi tam güç vursun.

Binek olarak verilmesinin nedenlerini tam bilmiyoruz.Savaşta gayet kullanıyorlardı belki savaş sonrasında tam bir ajan olduğunun farkına vardılar ve ibret olsun diye böyle yaptılar.Güçle alakası olmayabilir.

İvankov meselesinin de çok önemi yok esasında.2 sene önceki Zoro'nun seviyesi ortada.Onun saldırısını atlatamayarak kesik yiyen adamı ben gözümde fazla büyütemiyorum.Kimsede olmayan hızda bir meyvesi var.K.haki ile beraber bu adamın her saldırıyı atlatması gerekir ama Zoro'nun geldiğini göremiyor.Demek haki olarak baya bir geride.Bu da yeni dünyada önemli bir etken.

İvankov yumuşak davranmış işte attığın sayfada görülüyor.Darbelerden sonra sinirleniyor artık yumuşak davranmayacağım diyor falan ama uygulamaya geçmiyor sonuç olarak.Adamla devrimci geçmişleri var baya.Sabo vs arkasından boşa ağlamadı ivankov nasıl ciddi tam güç vursun.

Binek olarak verilmesinin nedenlerini tam bilmiyoruz.Savaşta gayet kullanıyorlardı belki savaş sonrasında tam bir ajan olduğunun farkına vardılar ve ibret olsun diye böyle yaptılar.Güçle alakası olmayabilir.

İvankov meselesinin de çok önemi yok esasında.2 sene önceki Zoro'nun seviyesi ortada.Onun saldırısını atlatamayarak kesik yiyen adamı ben gözümde fazla büyütemiyorum.Kimsede olmayan hızda bir meyvesi var.K.haki ile beraber bu adamın her saldırıyı atlatması gerekir ama Zoro'nun geldiğini göremiyor.Demek haki olarak baya bir geride.Bu da yeni dünyada önemli bir etken.
Nasıl yumuşak davranmış ya, kafalara bakarsan damarı çıkmış İvankov'un yahu. Galaxy wink atıyor çizik yok ( 2 yıl önce gördüğümüz en baba saldırısı bu ) , sonra tekme atıyor gene çizik yok.

Ben gösterilen hallere göre değerlendirdim zaten, Sanji 2 yıl sonra diable ile hatta sıradan bir diable jambe ile tek atıp geçiyor o bedene, 2 yıl önce İvankov'u bilinçli olarak çizmiş o bedene karşı performansını işte.

İstediği kadar dövdüğünü sansın yani çizik bile atamıyorsa o zamanki güç seviyeleri daha düşüktür bu kadar net aslında.

Konumuna göre güç alacak 2 yıl sonra gösterilecek olan, ama 2 yıl öncesi durum bu maalesef.

Valla Fujitora mı söylemişti Greenbull mu bilmem ama '' Vegapunk yeni birşey düşündü '' diye. Kuma'yı artık takan yok afedersin, aklınıda kaybetmiş yani adam, normalde KENDİ BİLİNCİYLE/AKLI OLAN HALİ epey güçlü olan bir adam ama şuan savaşta savaştırmayacaklar bile belki. Hiçte savaştırılacak gibi gözükmüyor açıkçası.

En güçlü ırk devler olduğu için Oars için de baya büyük bir güç bekliyorum.

Ryuma hastaliktan, Oars ise donarak ölmüş idi. Baya efsane isimler

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık