Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Karakterlerin Güç Seviyeleri

S+ Sınıfı:
(Roger☠, Kaido, WB[Genç]☠) > Shanks.

S Sınıfı:
(Teach↑, Bigmom↓)> Amiraller( Eski üçlü), Fujitora, Garp↓, Rayleigh↓.

Arada Kalmışlar (S-):
Marco┴, Mihawk, Sengoku↓, Shiryuu┴,

S- S veya S+ klasmanında olduğu tamin edilip yeterli miktarda verisi bulunmayanlar:
Dragon, Ryokugyu, Shogun,

A+ Sınıfı:
Luffy↑, Sabo↑, Kraker, Beckman(?)◙, Doflamingo, Jack, Jozu◙, Magellan, Smoothie > Nekomakushi◙, Inuarashi◙, Law┴.

A Sınıfı:
Vista◙, Roronoa Zoro↑, Kid┴, Apoo, Hawkins, Hancock, Jinbei◙, Killer, Ace☠, Bonney↑, Lucci↑, Kuma◙, Ivankov, Vergo☠.

God Tier:
Kami Enel↑, God Usopp↑, Oruç Reis↑

Çok hızlı bir şekilde diğer klasmanlara yükselme potansiyelinde olanlar: ↑
Ortalamadan hızlı bir şekilde diğer klasmanlara yükselme potansiyelinde olanlar: ┴
Düşme tehlikesinde olanlar: ↓
Yerinde sayanlar: ◙
Toprağa kafa atmış olanlar: ☠

S+ Sınıfı:

S Sınıfı:

Arada Kalmışlar (S-):

S- S veya S+ klasmanında olduğu tamin edilip yeterli miktarda verisi bulunmayanlar:

A+ Sınıfı:
Luffy↑, Sabo↑, Kraker, Beckman(?)◙, Doflamingo, Jack, Jozu◙, Magellan, Smoothie > Nekomakushi◙, Inuarashi◙, Law┴.

A Sınıfı:
Vista◙, Roronoa Zoro↑, Kid┴, Apoo, Hawkins, Hancock, Jinbei◙, Killer, Ace☠, Bonney↑, Lucci↑, Kuma◙, Ivankov, Vergo☠.

God Tier:

Ortalamadan hızlı bir şekilde diğer klasmanlara yükselme potansiyelinde olanlar: ┴
Semboller falan çok güzel lan ahahaha :D Hani nerde X Drake? bütün novaları yazmışsın :( Garp olmamış.

S+ Sınıfı:

S Sınıfı:

Arada Kalmışlar (S-):

A+ Sınıfı:

A Sınıfı:

God Tier:

Güzel olmuş. Bazı yerlere katılmıyorum.:D Shogun kesinlikle S+ çıkamaz bence. Çıksa çıksa Ryuma çıkar S+ diye düşünüyorum. Ayrıca Garp'ı da S+'ya dahil edersen iyi olur. Üçlü eski Amiral'den Akainu bence Big Mom'dan güçlü bile çıkabilir. Kendisinin diğer ikiliden daha ayrı olduğunu düşünüyorum.

Güzel olmuş. Bazı yerlere katılmıyorum.:D Shogun kesinlikle S+ çıkamaz bence. Çıksa çıksa Ryuma çıkar S+ diye düşünüyorum. Ayrıca Garp'ı da S+'ya dahil edersen iyi olur. Üçlü eski Amiral'den Akainu bence Big Mom'dan güçlü bile çıkabilir. Kendisinin diğer ikiliden daha ayrı olduğunu düşünüyorum.
İşte o daha güçlü bir gavat bende onu diyom :(
Hay o Garp sevginiz batsın. Eskiden o güçte olabilir ama bu yaşlı haliyle hiç sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık