Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'yu Zoro'nun Öldürme Olasılığına Dair

Ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    228
Millet 2 aylık cezalara banlara kafa atıyorken iyiymiş. xD O mevzuda ayrı bak sana ödül gibi oluyor aslında orada Shinobu koyarım demeliydin.:ehe:
Shinobu cadısına bir hafta çok bile. Doffy'e yine katlanırım. En azından kendine has karizması var. :dd.d Ne kadarlık zaman dilimine tabi bilmiyorum ama Raiden acı çekiyor gibi. :oops:

Hayır, Kaido'nun kellesini içine koyup boğazdan aşağı atacağız
Ooo. Tamamım. Derin sularda boğalım. :ehe:

Bakıyorum da bugün pek bi cömertsiniz :utaniyorum:
Mersi. İkinci oluyor bu, ayağımız iyi alışıyor :dd.d :utangac:

Bircok gonderme olmasina ragmen ve istememe ragmen suan dusununce olmayacagini dusunuyorum. Suan Luffy kapisiyor, Zoro uyur vaziyette. Zoro Luffy gibi olsa bir ilac daha yaparlardi ama Zoroya bu durumu yapmaz gibi geliyor bana, Luffynin ekmegine tas koymaz oda. Zoro ciddi hasar verecek guce ulasti Kral hakili Kinge yaptigi son saldiriyi Kaidoya yapsaydi Kaidoda ciddi hasar alirdi. Zoroyu cok severim, benim icin tum mangalar ve animeler dahil olmak uzere en sevdigim karakterdir ( Luffy ve Guts reyizde ilk 3deler ) ama yinede ihtimal veremiyorum, Luffynin rolunu calmak olur belki baska bahara diyelim, .:sapkali:

Olma ihtimali vardı ama şuan çok zor gözüküyor ayrıca ben Luffy'nin ilk öldürdüğü kişi kaido olacak gibi hissediyorum

Çift taraflı bir iddiaya gireyim zoro öldürürse 1 ay orochi avatarı ve charloss bannerı luffy öldürürse 1 ay charloss avatarı ve bannerı

Arc başında bir ihtimal Luffy Linlin, Zoro Kaido senaryosunda mantıklı olabilirdi ama Luffy ile Zoro arasında çok sağlam güven ve saygı çizgisi var. Karışmazlar ve başkalarına da müsade etmezler.

Arc başından beri Luffy vs Kaido'nun temeli atılıyor. Karşısına çıkıp seni indireceğim demiş, tayfadan olmayan Oden tribindeki kız bile yapması gerekeni anlayıp olayı Luffy'e salmış. Muhtemelen Joyboy muhabbetini de göreceğiz.
Bu işin oluru ana karakterin savaşa noktayı koymasıdır. Luffy'nin Joyboy olduğuna inanırsa bir anda farklı senaryo bile işlenebilir. Son vuruşu Zoro'nun yapması büyük sıvama olur. Zaten yenilmiş olan Kaido'yu öldürmesi de One Piece temasına ters duruyor.

Zoro özel ırkı olan elemanın ateş ejderini keserek tatmin etti zaten. Daha iksirin yan etkilerini göreceğiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık