Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'yu Zoro'nun Öldürme Olasılığına Dair

Ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    228
yani illa zoroya aldıracaksın o kelleyi.

teori, meori, gerçeklikten uzak falan denilince yazmadan geçemiyecem. birileri bir teori yada düşünce ortaya atıyor sonra bunun aksini ispat edemezsen eğer diyor bunu kabul etmek zorundasın diye insanlara zorbalık ediyor, dayatma yapıyor. bu neyin kafasıdır ben senin düşünceni kabul etmek zorunda değilim ki. senin düşüncen, teorin her neyse senin için mutlak bir doğru gibidir, benim içinse saçmalıktır üzerine düşünülmeye değmeyecek kadar akıl dışıdır. yazdığım ikinci paragrafın bu konuyla alakası yoktur. daha çok günümüzün bilimsel denilen dayatmalarıyla alakalıdır, bugün bilimsel olan bir şey yarın bilim dışıdır çünkü o gün insanları o şekilde kandırmak gerekiyordu, bugün başka bir şekilde kandırmak gerekiyor.
Ben illa Zoro Kaido'nun kelleyi alacak demiyorum. Ama eğer Kaido ölecekse bunu yapacak kişi mangakanın işlediği ve altyapısını yaptığı şekilde Zoro olmalı diyorum. Mangaka zaten altyapısını yapmış bunun. Senin buna gerçek dışı demen başka bir şey evet mangaka buna yönelik şeyler çizmiş ama ben öyle olacağını düşünmüyorum demen başka bir şey. Şu teoriye gerçek dışı, saçma, alakasız yorumu yapan biri manga yorumlamayı bilmiyordur. Sert konuşunca suçlu oluyorum sonra. Bir tek sen yorumluyorsun, sen biliyorsun oluyorum :bilmem:

Çatıdan inene kadar son vuruşu yapmasa da ölümcül bir yara açacağını düşünmüştüm.Kaido ölecekse Oden'ın kılıcı ile ölmeli o kılıçta şuan Zoro'da olduğu için gayet akla yatan bir senaryoydu.Ama çatıdan inince o ihtimal çok azaldı hele bir de King'le eşleşince ihtimal sıfıra indi.Kaido ölecekse Enma ile ölmeli ama dediğim gibi önce King'i aldırıp sonra gidip Kaido'Ya enmayı saplaması çok uçuk bir senaryo olur.

Ben illa Zoro Kaido'nun kelleyi alacak demiyorum. Ama eğer Kaido ölecekse bunu yapacak kişi mangakanın işlediği ve altyapısını yaptığı şekilde Zoro olmalı diyorum. Mangaka zaten altyapısını yapmış bunun. Senin buna gerçek dışı demen başka bir şey evet mangaka buna yönelik şeyler çizmiş ama ben öyle olacağını düşünmüyorum demen başka bir şey. Şu teoriye gerçek dışı, saçma, alakasız yorumu yapan biri manga yorumlamayı bilmiyordur. Sert konuşunca suçlu oluyorum sonra. Bir tek sen yorumluyorsun, sen biliyorsun oluyorum :bilmem:
ne demek istediğimi anlamamışsın ki teoriye saçma dediğim falan yok, nerede yazmışım saçma teori diye. ben başka bir cihetten meseleye yaklaşarak diyorum ki zoronun böyle bir gücü yok, zoro bu konuda eksik kalıyor. Daha kaydo hakkındaki sırlar duruyor. Kaldı ki ben daha önce bölüm yorumlarının birinde eğer kaydoyu biri öldürecekse bu iş için en uygun kişinin zoro olduğunu da yazmıştım.

Zoro'nun Ejderha bağlantısı punk hazard arc'ından beri var.
Luffy'nin 1'e 1'de Kaido'ya üstünlük kurup indirdiği, bitirişi de Zoro'nun yaptığı bir son çizebilir Oda.
Bence pek de mümkün. Hem Luffy Kaido'yu yenmiş olur (arc yıldızı), hem de Zoro - ejderha bağlantıları nihayete ermiş olur, Wano'da Zoro parlar ve Ryuma - Zoro - Shimotsuki soy konusu gündeme gelir. Bu durum Luffy'i küçültmez, Zoro'yu da Luffy'nin üstüne çıkartmaz.
Luffy punk hazar'daki ejdarhada yaptığı gibi, Zoro'ya asist yapabilir.

Luffy'nin seri boyunca kimsenin canına kıymadığını düşünürsek ve kaidonun ölmesi gibi bir olay gerçekleşecekse (ki yeni yonkou luffy olacaksa mantıklı da ölmesi) bunu ancak zoro yapabilir. Ama önce luffy sağlam bir pataklar, zoro da öldürecek hamleyi yapar sadece diye düşünüyorum.

Zoro'nun babasını Kaido öldürmüştür.

Kaido Luffy'den dayağı yediktem sonra

Yara bere içindeyken

Zoro dikilir karşısına

Bu babam için

İlk kılıcı saplar

Bu anam için

İkinci kılıcı saplar

Bu da tüm öldürdüğün Wanolular için

Üçüncü kılıcı saplar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık