Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'yu Devirecek Lanet: Shodai Kitetsu!

Sizce teorinin tutma olasılığı var mı?

• Evet, her şey mantıklı.

• Bazı kısımları mantıklı.

• Hayır, tamamen mantıksız.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
İnanıyorum, güveniyorum, der verir canını. Çok sıkıntı değil.

Teorinin en önemsiz kısmına herkesin takılması şaşırttı beni. :)
Aslında sıkıntı. Law'un Zoro'ya canını feda etmesi için güçlü bir sebep olmalı ama yok. Güçlü bir sebep olmazsa "film icabı" olur ki Oda böyle ucuz bir yola asla başvurmaz. Law onu Luffy için çok daha anlamlı bir olay sonrasında kullanacak diye düşünüyorum.

Sebebi başka açık yok teoride. Zoro'yu öldürme sakat bırak dört dörtlük teori.

Herkes diyor ve bekliyor ki Law, Luffy için canını verir. Sırf bu beklenti yığılması yüzünden bile gerçekleşmeyebilir bu. Law-Zoro ilişkisi düşündüğünüzden daha iyi. Ek olarak Law hikayesini/amacını/hayalini bitirmiş bir karakter olarak Zoro için de canını verebilir; neden olmasın ?

Aslında sıkıntı. Law'un Zoro'ya canını feda etmesi için güçlü bir sebep olmalı ama yok. Güçlü bir sebep olmazsa "film icabı" olur ki Oda böyle ucuz bir yola asla başvurmaz. Law onu Luffy için çok daha anlamlı bir olay sonrasında kullanacak diye düşünüyorum.

Sebebi başka açık yok teoride. Zoro'yu öldürme sakat bırak dört dörtlük teori.
Teoride onun hikayesi yok çünkü. Birden Wano'nun finaline atladık. Daha önümüzde belki 2-3 yıl var. Birçok şey gelişebilir bu süreçte.
Herkes diyor ve bekliyor ki Law, Luffy için canını verir. Sırf bu beklenti yığılması yüzünden bile gerçekleşmeyebilir bu. Law-Zoro ilişkisi düşündüğünüzden daha iyi. Ek olarak Law hikayesini/amacını/hayalini bitirmiş bir karakter olarak Zoro için de canını verebilir; neden olmasın ?
Ben de böyle düşünüyorum ama insanları tatmin etmiyor demek ki.

Law tayfa da ki herkes için, o yeteneğini kullanır. Dressrosa da Law için sadece Luffy mi savaştı? Tayfanın diğer üyeleri de savaştı o yüzden olamayacak şey değil.

Law'ı D yaptı o yüzden daha hemen ölmez diye düşünüyorum.

Bence gerçekten güzel olmuş elinize sağlık.Lakin law zoro için kendini feda etmez.Kılıç konusu cuk oturmuş.Zoro nun 12 den birine sahip olma zamanı geldi artık.

Yaratıcı bir teori, beğendim. Kaido'nun bu saçma dayanıklığının sebebini mitolojik hikayesinden dolayı meyveden geldiğini düşünüyorum. Bunun dışında sık yapılan bir hata, Law ölen birine sonsuz ömür vermiyor. Ölümsüzlük vereceği kişinin zar zor nefes alsa bile yaşıyor olması gerekiyor. Keza Doffy bunu istediğinde kabul edip ilk onu öldürürdü. O yüzden o son kısım dışında fena değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık