Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'yu Devirecek Lanet: Shodai Kitetsu!

Sizce teorinin tutma olasılığı var mı?

• Evet, her şey mantıklı.

• Bazı kısımları mantıklı.

• Hayır, tamamen mantıksız.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Genel olarak güzel ama Law'un canını Zoro'ya feda etmesi için bir sebep yok? Tayfadan birilerinin ölme ihtimali de bana göre yok. Ağı yara alır sonra pokemon tedavi eder. Zoro Kuma'dan canlı çıkmış adam sonuçta.

Tayfadan birisinin , hayalini gerçekleştirmeden öleceğini sanmıyorum.
Yorumun için teşekkür ederim.
Ellerine sağlık
Teşekkür ederim.
Genel olarak güzel ama Law'un canını Zoro'ya feda etmesi için bir sebep yok? Tayfadan birilerinin ölme ihtimali de bana göre yok. Ağı yara alır sonra pokemon tedavi eder. Zoro Kuma'dan canlı çıkmış adam sonuçta.
İnanıyorum, güveniyorum, der verir canını. Çok sıkıntı değil.

Teorinin en önemsiz kısmına herkesin takılması şaşırttı beni. :)

Teorinin en önemsiz kısmına herkesin takılması şaşırttı beni. :)
Aslında önemsizliğinden değil. Teorinin büyük bir kısmı mantıklı ve olabilirlik taşıyor olduğundan, Zoro'nun ölebileceği ile ilgili kısım teoride gerçekleşmesi muhtemel olmayan bir bolüm oluşturuyor.

:sapkali: Bunun haricinde teorinin genelini beğendiğim için bu kısmı eleştirdim.:sapkali:

Aslında önemsizliğinden değil. Teorinin büyük bir kısmı mantıklı ve olabilirlik taşıyor olduğundan, Zoro'nun ölebileceği ile ilgili kısım teoride gerçekleşmesi muhtemel olmayan bir bolüm oluşturuyor.

:sapkali: Bunun haricinde teorinin genelini beğendiğim için bu kısmı eleştirdim.:sapkali:
Yanlış anlama lütfen. Eleştirilmesinden rahatsız değilim. Şaşırdım sadece. O kısma olumlu ya da olumsuz yorum beklemiyordum. Teşekkür ederim tekrar. :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık