Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 264 59.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 178 40.3%

• Kullanılan toplam oy
    442
Olum bu adam ilk sahneye çıktığında neydi be. Hobi olarak intihar eden sonra ölmeyi beceremeyince "Artık ölmek istiyorum en büyük savaşı başlatalım! " diye bağırınca ne gaza gelmiştim off Kaido sen neymişin be, adam çok manyak birisi, çıkart koçum izleyelim savaş gibi şeyler söylemiştim. Wci arcinda Linlin'i görünce "ulan bu Linlin zevkine kendi çocuklarını katlediyor bu Kaido kim bilir ne yapacak" diye gaza geliyordum.

Sonra Wano arc geldi, gördük ki Kaido ilk gösterildiği gibi biri değil adam baya baya yumuşak kalpli biri çıktı ya. Linlin daha acımasız bundan. Gereksiz katliamlar yapmayalım, Samuraylar nakamam olun hangi tarafı seçersiniz seçin size saygı duyacam gibi şeyler söylüyor. Sen böyle birisimiydin he bir de bunun da Daddy Issues'ı çıktı ondan sonra kayış koptu. Ayrıca bu adamı hep ölmek istiyor diye bilirdik ama ölümden korkuyormuş kendisi. 9 kın birden saldırınca adamın aklına yıllar sonra Oden gelip 3.5 attı ya. İlk başta gösterilen Kaido ne şimdiki ne Oda Yonkoları ne hale getirdi.

Oturup şarabını yudumlarken mekana Oden cosplay'i girmesi halinde arka kapıdan sıvışacak kalibrede birisi. Namı değer Yonko.

Kodummu oturtan, her canlıda temel içgüdülerden biri olan/olması gereken 'korku' hissine sahip olduğu için eziklenen dünyanın en güçlü yaratığı.

Daha bundan 20 bölüm önce Hasır Şapkalar Kaido'yu nasıl indirecek diyorduk.Soda bey adamın itibarını nasıl düşürdüyse insanlar artık Luffy tek alır diyo.
Maalesef öyle. Aynısını bir zamanlar Madara için de diyorlardı. Güçlü adamların kaderi hep aynı ne yazık ki :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık