Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 264 59.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 178 40.3%

• Kullanılan toplam oy
    442
Oda Wano arcının başlarında Kaido'nun nasıl yenileceğini bilmediğini söylemişti. Şu son bir kaç bölümde Kaido'ya olanlara bakıyorum da sahiden ne yaptığını bilmeyen birinin elinden çıktığı ne kadar da ortada.

Oda Wano arcının başlarında Kaido'nun nasıl yenileceğini bilmediğini söylemişti. Şu son bir kaç bölümde Kaido'ya olanlara bakıyorum da sahiden ne yaptığını bilmeyen birinin elinden çıktığı ne kadar da ortada.
Bilmemesi de garip. Big Mom var dost edeceğine düşman et yorsun sonra gitsin adadan Luffy ve diğer novalar fişi çeksin bu kadar.

Big Mom'ı böyle rezil etmekten daha kötü bir senaryo değil bu.

Defalarca yazdım bu Soda erken girdi Yonko işine diye. Aradaki güç farkı çok fazla işin içinden çıkabilmek için saçma salak hallere sokuyor Yonkoları.

Gerizekalı adam 20 küsür yıllık seri, Yonko işine girmeden önce koy araya 2 tane küçük arc, hihaye konusunda kısır ama bol aksiyonun olduğu. En fazla 2 yıl sürer zaten, seri 30 yıl değil de 32 yılda bitsin çokmu fark eder.

Bazen inanamıyorum böyle bir seri ortaya koyan adamın bu kadar akıl tutulması yaşamısına. Eskiden şikayet edeceğimiz noktaların olacağını ama serinin sonunda epey tatminkar şeklil de bitecek diye düşünüyordum. Son 2 arc da kesin emin oldum abi, Naruto ve Bleach'den daha büyük hayal kırıklığı geliyor artık.
Katılmamak elde değil. Bir insan bu kadar malzemeye, bu kadar emeğe ancak bu kadar b*k edebilirdi yaptığı işi. Seri bitince tıpkı Roger'ın güldüğü gibi biz de gülecez. Ama bu sefer farklı bir organımızla gülecez. Hiç şüphem yok!

Defalarca yazdım bu Soda erken girdi Yonko işine diye. Aradaki güç farkı çok fazla işin içinden çıkabilmek için saçma salak hallere sokuyor Yonkoları.

Gerizekalı adam 20 küsür yıllık seri, Yonko işine girmeden önce koy araya 2 tane küçük arc, hihaye konusunda kısır ama bol aksiyonun olduğu. En fazla 2 yıl sürer zaten, seri 30 yıl değil de 32 yılda bitsin çokmu fark eder.

Bazen inanamıyorum böyle bir seri ortaya koyan adamın bu kadar akıl tutulması yaşamısına. Eskiden şikayet edeceğimiz noktaların olacağını ama serinin sonunda epey tatminkar şeklil de bitecek diye düşünüyordum. Son 2 arc da kesin emin oldum abi, Naruto ve Bleach'den daha büyük hayal kırıklığı geliyor artık.
KAtılıyorum, özellikle 988 den sonra daha da kötü günler bizi bekliyor gibi :D BM hala nami ve zeus ile uğraşıyor akıl alır gibi değil:hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık