Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 264 59.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 178 40.3%

• Kullanılan toplam oy
    442
Giresun'un içinde, iki sokak arası
Altı kurşun attılar, üç de bıçak yarası
Vuruldum düştüm yere, gidemedim uzağa
Ne edeyim feridem, düşürdüler tuzağa..

Senin gibi bir yiğide teke tek dalacak halleri yoktu zaten reis. Üzülme, bu zorlu sayılar bitecek ve çıkacaksın Wano'dan.

Genel olarak yorumlarda amiral lobisinin saldırısı altında olmasına rağmen, haklılık paylarıda yok değil. Soda Yonkoları işleyemedi ve böyle giderse elinde patlıyacak. Yokno Sağaya erken girdi.

İşlenilen 2 Yonko var ikisinde de saçmalıklar diz boyu. Aşırı güçlü oldukları için işin içinden çıkabilmek için aptalca handikaplar veriyor. Tayfayı kaçırıcam diye Bm'yi ne hallere soktuğu ortada. Kadının ciddi şeker krizi var, 3 saat şekerli bişey yemesin kendini kaybediyor, taplo koyuyor kendinden geçirtiyo, ihanetlere uğruyo.

Kaido'yu sağlam çizdirdi Oden'e sonra çizem adama tek attırdı, 40 yaşına gelmemiş adama zirvemdeydi dedirtti, araya bir nine soktu, idam ettirdi, enpati yaptırdı, düşmanına daha da güçlen tavsiyesi filan verdiyo. Şimdi de Oden fethişi koymuş adama. Ulan adam Dünya'yı ele geçirme planı yapıyor, yaşasan en güçlü varlık, yüzlerce savaşı vardır. Zaten daha önce 7 kere indirmişler gidip Oden bir kere çizdi diye de fethiş koymazsın.

Şimdi gidip G4 masaj yaptığı adamı Kinemon'a deldirmez umarın.

Wb'yi zaten yürüyen handikap yapmış
Bm 3 saat bişey yemesin 5 yaşındaki çocuk oluyor.
Kaido'ya da ayyaşlık ve Oden fethişi verdi şimdilik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık