Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 264 59.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 178 40.3%

• Kullanılan toplam oy
    442
Serinin korsan yorumu normaldekinden biraz farklı biliyorsun değil mi? Yorumlarken bu evrenin değil de One Piece evreninin gerçeklerine göre yorumlamalısın.
One Piece evreninde nerede yazıyor korsanların bizdeki korsan temasından farklı olduğu?

Lufy gibi korsanlar bir elin beş parmağını geçmez koskoca one piece evreninde.Nerdeyse hepsi bildiğimiz korsan gibi davranıyor.Tabiki çok gaddarıda var az olanıda ama hepsi genelde aynı.Birileride yazmış sempati duymamı bekleyemezsiniz diye zaten kim dedi sempati duyun diye.Kaido ya insan gözüyle bile bakılmıyor.

Bu başlık altında bir şey dikkatimi çekti.
@Watson ve birkaç kişi 'kız çocuğu' kalıbını özellikle kullanıyor. Dayak yiyen çocuğun cinsiyeti farklılık yaratır mı? Çoğu kişi 'Kaido çocuğunu dövdüğü için kötü birisi' dememiş, 'Kız çocuğunu dövdüğü için kötü, şerefsiz, karaktersiz birisi' demiş. Kız yada erkek çocuğu arasında herhangi bir fark var mıdır? Çocuktan kastım özellikle çocuk yaşları 7-8 yaş altı.

Bu başlık altında bir şey dikkatimi çekti.
@Watson ve birkaç kişi 'kız çocuğu' kalıbını özellikle kullanıyor. Dayak yiyen çocuğun cinsiyeti farklılık yaratır mı? Çoğu kişi 'Kaido çocuğunu dövdüğü için kötü birisi' dememiş, 'Kız çocuğunu dövdüğü için kötü, şerefsiz, karaktersiz birisi' demiş. Kız yada erkek çocuğu arasında herhangi bir fark var mıdır? Çocuktan kastım özellikle çocuk yaşları 7-8 yaş altı.
Benim için bir fark yaratmaz. Sadece söz konusu olanın kız çocuğu olduğu için öyle yazdım. Erkek çocuğu da olsa bir şey değişmiyor. :) Twitter da efsane duyarlar sayfasına atalım bu yorumu. :D

One Piece evreninde nerede yazıyor korsanların bizdeki korsan temasından farklı olduğu?

Lufy gibi korsanlar bir elin beş parmağını geçmez koskoca one piece evreninde.Nerdeyse hepsi bildiğimiz korsan gibi davranıyor.Tabiki çok gaddarıda var az olanıda ama hepsi genelde aynı.Birileride yazmış sempati duymamı bekleyemezsiniz diye zaten kim dedi sempati duyun diye.Kaido ya insan gözüyle bile bakılmıyor.
Serideki korsan temasının gerçekten farjlı olduğu gğn gibi ortada yahu.

Seride korsanlar kralının tanımı denizdeki en özgür kişi. Teach nelerden bahsediyor? Hayallerden. Luffy'nin Chopper'ın bayrağından bahsedişini hatırla.

Kendi

Oden'in başlığında da Kaido konuşuluyordur. Bu iki karakter birbirine çok bela oldu. Biri, diğeri tarafından öldürüldü, öbürü de muhtemelen diğerinin vesilesiyle indirilicek. Yani bu kadar konuşulması kadar doğal bir olay yok.
Oden varken Wb konuşuluyor .d

Kaido olm Oden öldü niye bu kadar korkuyorsun ahahahahaha öldü adam öldü. Kendini korkudan sarhoş edip rahatlatmana gerek yok .dd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık