Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    319
Öyle yaptım tabi ama hep dedim, Shanks öne geçsin oyumu değiştireyim diye, o espriydi. Ayrıca Shanks diyenle dalga geçmem ben, yani isteyen yener diyebilir. Shanks'a laf atarım ama sadece karaktere. Kırmadan fanlarına da takılırım. Ama hakaret etmem.:D
Sana hakaret edenin tuttuğu altın olsun yemek yiyemesin ne diyim : )) Ama Dof sana çekmiş, o da gazete haberi verip sonra geri çekiyordu : P

Ama kimsenin Oda'nın dediğine itiraz gayesinde olduğunu düşünmüyorum. Bir belirsizlik var ve belirsizlikleri sevdiğimiz veya sevmediğimize göre yorumlarız.
Ne Mihawk'ın Ne WB'nin tanıtımı ile bir değil Kadio tanıtımı. Baştan sona bir öyle derler böyle bilinir teması var. Ki onu geçtim hiç tanıtılmamış baştan aşağı gizem bir karakter var. Yani Beklentimiz büyük ve bu sebeple Kaido'yu yenebilir diyoruz. Millet savaş delisi Kaidoyu geri dönmeye ikna ettiğine inanıyor da bir şekilde yenebileceğine hiç ihtimal vermiyor.

Bir de maalesef şöyle bir durum var atıyorum biri Kaido yener diye düşünüyorsa istiyor ki oyu %100 olsun öyle bir şey yok. Her halükarda bu kararketerler arasında uçurum yok. Birde bir dövüşte güç dışında bir çok etken var. Bunları da hesaba katmak gerek. Lütfen şu kolsuza bir oy verin deyip yorumumu noktalıyorum : ))

Sana hakaret edenin tuttuğu altın olsun yemek yiyemesin ne diyim : )) Ama Dof sana çekmiş, o da gazete haberi verip sonra geri çekiyordu : P

Ama kimsenin Oda'nın dediğine itiraz gayesinde olduğunu düşünmüyorum. Bir belirsizlik var ve belirsizlikleri sevdiğimiz veya sevmediğimize göre yorumlarız.
Ne Mihawk'ın Ne WB'nin tanıtımı ile bir değil Kadio tanıtımı. Baştan sona bir öyle derler böyle bilinir teması var. Ki onu geçtim hiç tanıtılmamış baştan aşağı gizem bir karakter var. Yani Beklentimiz büyük ve bu sebeple Kaido'yu yenebilir diyoruz. Millet savaş delisi Kaidoyu geri dönmeye ikna ettiğine inanıyor da bir şekilde yenebileceğine hiç ihtimal vermiyor.

Bir de maalesef şöyle bir durum var atıyorum biri Kaido yener diye düşünüyorsa istiyor ki oyu %100 olsun öyle bir şey yok. Her halükarda bu kararketerler arasında uçurum yok. Birde bir dövüşte güç dışında bir çok etken var. Bunları da hesaba katmak gerek. Lütfen şu kolsuza bir oy verin deyip yorumumu noktalıyorum : ))
Çok içten yazmışsın, kolsuza oy vermemek olmaz şimdi.:D Tabi ki bilinmeyen var, anketi açan benim zaten, gerçi iddialaşma üzerine açtım ama Shanks alsa kim ne diyecek. Güçlü yenecek diye bir şey yok, hem avantaj olayı falan var. O etkenleri düşünüp seçene hayır demem.

Kolsuz gitsin balıklarla uğraşsın :artiz:

Kolsuz gitsin balıklarla uğraşsın :artiz:
O balığın bile seriye katkısı çok önemli. Ta Romance Dawn'da alıyor kolu : ))
O vuruculuğun etkisi ile One piece seri oluyor belki de. Shanks kolunu Luffy'e yatırmadı sadece. Oda'ya yatırdı. Adam bir kolunu verdi diye seri olan One Piece 20 yıldır devam ediyor böyük adamsın Shankssss :ehe:

Dipnot: Romance Dawn'ların hepsi serileşmeden öncemi bilmiyorum ben öyle varsaydım, öyledir öyle olmalı, öyle olmasa da o sahnenin önemi büyük yoksa seriyi devam ettirmeyeceklermiş :ehe:

O balığın bile seriye katkısı çok önemli. Ta Romance Dawn'da alıyor kolu : ))
O vuruculuğun etkisi ile One piece seri oluyor belki de. Shanks kolunu Luffy'e yatırmadı sadece. Oda'ya yatırdı. Adam bir kolunu verdi diye seri olan One Piece 20 yıldır devam ediyor böyük adamsın Shankssss :ehe:

Dipnot: Romance Dawn'ların hepsi serileşmeden öncemi bilmiyorum ben öyle varsaydım, öyledir öyle olmalı, öyle olmasa da o sahnenin önemi büyük yoksa seriyi devam ettirmeyeceklermiş :ehe:
Shanks olmasaydı da Luffy korsan olacaktı.

Shanks olmasaydı da Luffy korsan olacaktı.
Luffy > Shanks olacak. Bir gün : ))

Editörler Oda'ya Shank'ın kolunu aldırmışya hani? Bunu seriden önce yapmışlar ve belkide serileşmesine büyük katkısı olmuştur. Ki zaten seri dallanıp budaklanınca saçma giib dursa da o Shank'sın kolunu kapırması ve H. Haki sahnesi olmasa devam etmeyecektim muhtemeln seriye. Yani editör gerçekten iyi iş çıkarmış. : ))
Shanks'ın kolu > Büyük One piece : P

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık