Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Monkey D. Garp (Zirve)

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    313
Luffy’nin Kaido’yu yenişini küçümsememek gerekiyor.Adam serinin ana karakteriyle dövüştü.Tabiki de yenilecekti Kaido.Ne olacaktı?Luffy’i öldürüp yerine başka bir ana karakter mi gelecekti?

Olaya bu açıdan bakmak lazım…Mesela şuanda Garp ile Luffy karşılaşsa, Luffy yine Kaido’yu yendiği gibi Garp’ı da yener.Çünkü yenmek zorunda.Belki son 200 bölüme girdik.Bu noktadan sonra Luffy’nin seri galibiyetler alıp, korsanlar kralı olmasını seyredeceğiz.

Diyorum ya olayı sadece Garp’ın bir bölümlük şovuna bakılmamalı.İki bölüme Oda, Karasakal’a Garp’ı harcatadabilir.Sonuçta villain karakter Karasakal.

Oda nasıl ki Luffy’e, Ace’i öldürterek güçlenmesine neden olacak bir motivasyon kaynağı verdi.Aynı şekilde Coby’nin güçlenmesi içiin Garp’ı Karasakal’a öldürtmek istiyor olabilir.

Senaryonun biraz ilerleyişine bakılmalı.Ben şimdilik berabere dedim.

Ha Garp, adadan elini kolunu sallayarak çıktı.O zaman oyumu Garp’a vereceğim.Yani benim için de Garp >>> Kaido olur.

Son düzenleme:
Kaidoyu yenmek için, önceki tüm safahati geçiyorum, ada buyuklugunde tamamen hakiden karartılmış ve kmlerce etrafa sacilan kral hakiki ve ryoulu KKG ile vurdular, adamın bilinci bile kapanmadı, yere çarptı, magmaya düştü yanardağ patlaması oldu, hala öldü mu acaba diyoruz, sen ne hakisinden bahsediyorsun :) Nika hakisini toplayıp düz yumrukla vursaydi ya, kimse yenemez de, öyle hakim var diyen hiç yenemez Kaidoyu :)

Kaido konusuna katılmıyorum, bugün 1 vs 1 olsa Luffy Nikayla başlasa dahi bir yerde pili biter ve dövüşü Kaido kazanır, bunu Nika ilk ciktiginda gördük, çok enerji tükettiği için G4 gibi dezavantajı var

Kingi hiç işlemedi ki Oda, ne haki ne doğru düzgün meyve teknigi, Zoronun nasıl kazandığı ortada

Sanji ve Jinbe hakkiyla kazandı doğru ama Jinbe bence yenemez Jacki. Whoyla Jack arasında ciddi klasman var, Jack tam bir hayvan bütün mink kabilesiyle kapisiyor, Jinbenin nefesi yetmez bence.

Robin esir düşmüştü yanlış değilsem, baya bir yardım aldığını hatırlıyorum,

Franky en rahat kazanandi sanırım

O mesajda yazmadigim Apoo Hawkins Numbers Yetenekliler falan var Kaido tayfasinda, milletin Luffy tayfası alır demesi güldürüyor :)
Luffy'nin tayfasına karşı Kaido, Ookanban ve Tobiroppo'yu kastetmiştim. Herifin 30 bin kişilik ordusu var Hasır Şapkalar nasıl halletsin onca adamı.

Neyse uzunca bi yanıt verecektim ama şu ":d" emojiyi atan adamla ciddi konuşamam. Konuşma şeklin bana "bomboş" geldi.
? Neden bu kadar agresifsin sana karşı bir şey mi yaptım. Gülücük emojisi attığım için bu kadar sinirlenmen çok saçma ben foruma kayıt olduğumdan beri bu şekilde gülüyorum sen başka bir şekilde anlıyorsan bilemem. Şu şekil gülsem bir şey demezdin muhtemelen ":'D" nasıl güleceğimizi de millete soracağız galiba te allam

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık