Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaidou, Seiryu Meyvesi'nin Tüm Güçlerini Kullandı mı?

Kaido meyvesinin tüm gücünü kullandımı?

• Kullanılan toplam oy
    79
Var olmayanları güçleri bile kullandı. Her elementi kullanıyordu neredeyse.

Üstüne ada uçuran bulutlar. Üstüne bir sürü farklı moda girdi. Sonda kendini magma ile kapladı ada kadar magma ejderi oldu.

Pulları ayrı işe yaradı. Zoan olaeak iyileşme dayanıklılık farklı seviyelerdeydi.

Ayrıca uyanışı da var olabilir. Zira halka hariç siyah dumanlar Lucci ve Kaku'daki ile aynı.

Ayrıca Oda bu konuda retcon atmış da olabilir. Duman olayını Zoan uyanışının sembolü yapmak istemiş olabilir.

Ya da halka olayının farklı anlamı çıkabilir. Ne kadar hakimiyet kurarsa halka kayboluyor gibi.

Yüzde 99 olasılıkla kullanmadı diyorum. 1 arc sonrasında ezik CP0 lar bile meyve uyanışı yapmışken en güçlü korsanda bunu görmedik. Meyvesini uyandırmış olsa yazar belirtirdi diye düşünüyorum. Luffy de ki gibi gözümüze gözümüze sokardı. Aslında Kaido meyveden önemlisi hakidir diyip kafasına kral hakili vurmuştu. Meyve uyanışını da anlatıyordu Luffy'nin diye hatırlıyorum. O zaman da meyve uyanışı demek he al o zaman diyip açması lazımdı. Belli ki mangaka açtırmadı. İlk olaydaki gibi havasını atardı yani. Belki de ölümden dönünce açılıyordur bu meret ? Başka türlü Kaido neden açmadı, King-Queen neden açmadının izahını yapamaz. Kaido ve Mom belki de magmadan meyve uyanışı yaparak kurtulacaklar ve son savaşta Gorosei reislere kafa atacaklar , kim bilir ? Tahminim o yönde. Luffy'nin etrafında toplanacak bu azmanlarda eğer ölmedilerse. Ve son savaşta kimin gücü nedir ne değildir net fikrimiz bu sayede olacak. Düşününce bile titredim. Goroseiler vs Kaido, Mom, Dragon, Teach, Shanks olsa fena mı olur

Yüzde 99 olasılıkla kullanmadı diyorum. 1 arc sonrasında ezik CP0 lar bile meyve uyanışı yapmışken en güçlü korsanda bunu görmedik. Meyvesini uyandırmış olsa yazar belirtirdi diye düşünüyorum. Luffy de ki gibi gözümüze gözümüze sokardı. Aslında Kaido meyveden önemlisi hakidir diyip kafasına kral hakili vurmuştu. Meyve uyanışını da anlatıyordu Luffy'nin diye hatırlıyorum. O zaman da meyve uyanışı demek he al o zaman diyip açması lazımdı. Belli ki mangaka açtırmadı. İlk olaydaki gibi havasını atardı yani. Belki de ölümden dönünce açılıyordur bu meret ? Başka türlü Kaido neden açmadı, King-Queen neden açmadının izahını yapamaz. Kaido ve Mom belki de magmadan meyve uyanışı yaparak kurtulacaklar ve son savaşta Gorosei reislere kafa atacaklar , kim bilir ? Tahminim o yönde. Luffy'nin etrafında toplanacak bu azmanlarda eğer ölmedilerse. Ve son savaşta kimin gücü nedir ne değildir net fikrimiz bu sayede olacak.
Var bi hayalimiz be abi.

Var bi hayalimiz be abi.
Bu hayalin gerçekleşmeme olasılığı %17 kardeşim için ferah olsun. Mom'ı hele böyle saçma sapan göndermişken o Mom buraya gelecek. 5 ihtiyar 4 Yonkou+Dragon'a tasarlanmış gibi duruyorlar. Luffy de IM'e dalar. Yanında da Kid-law olur gibi duruyor. Herkesi etrafında toplama gücünün zirvesini yaşatacak Luffy reis bize son savaşta. Tüm korsanlar peşinden gelecek göreceksiniz :utan:

Bu hayalin gerçekleşmeme olasılığı %17 kardeşim için ferah olsun. Mom'ı hele böyle saçma sapan göndermişken o Mom buraya gelecek. 5 ihtiyar 4 Yonkou+Dragon'a tasarlanmış gibi duruyorlar. Luffy de IM'e dalar. Yanında da Kid-law olur gibi duruyor. Herkesi etrafında toplama gücünün zirvesini yaşatacak Luffy reis bize son savaşta. Tüm korsanlar peşinden gelecek göreceksiniz :utan:
Big Mom gelmesede olur Kaido gelsin Luffye yardım etsin yeter.Momonosuke’nin olması çok sıkıntı bi durum meyvesi Kaido’nun kopyası olduğu için Kaidoyı harcıyip senin dediğin olayları Yonkolara benzeyen kişilere yaptırabilir.

Momo üzerinden Kaido'nun meyvenin uyanışını işleyebilir aslında. Yazar Momo'yu tanıtırken büyük şeyler başaracak diye kutu içerisinde bilgi vermişti zaten. Dediğin şekilde olabilir. Kong da var gerçi Kong'a da dalabilir . Adam sayımız fazla sorun olmaz eşleşecek adam bulma konusunda . Mom da geri dönmeli, Kaido daha iyi şekilde işlendi Mom'dan. Bir de Momo'da dediğin gibi yapay meyvesi var , oradan işleyebilir. Ama Mom'u hiç etti . Düzgün işleyemedi, fırsat Gorosei vs si diye düşünüyorum. Kim daha güçlü, kimin serideki güç seviyesi budur bu sayede görebiliriz. Goroseiler 'de Yonkou seviyesi mi daha mı güçlü bu sayede gözümüze sokabilir. Malum Goroseiler de biraz eski toprak. Garp- Roger döneminin adamları en kötü. Bunları Kid-Lawa paslamasındansa Yonkoularla savaştırması daha zevkli bir savaş olur. Hepsinin yaşı 40 + olduğu için daha ciddi bir savaş izleriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık