Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaidou, Seiryu Meyvesi'nin Tüm Güçlerini Kullandı mı?

Kaido meyvesinin tüm gücünü kullandımı?

• Kullanılan toplam oy
    79
Kaku'nun potansiyeli > Kaidou'nun potansiyeli.
Buna ilave ekliyim: karakter analizini ben dahil yeterince yapamıyoruz forum olarak sanırım. Kakudaki motivasyon ile kaido hiç bir olur mu? Demiyelim. Demekki farklı. Kaido ölmek isteyen biri,kaku yaşamak isteyen. Kaido misyonunu tamamladı. Kaku ise özgür olacak daha.

Buna ilave ekliyim: karakter analizini ben dahil yeterince yapamıyoruz forum olarak sanırım. Kakudaki motivasyon ile kaido hiç bir olur mu? Demiyelim. Demekki farklı. Kaido ölmek isteyen biri,kaku yaşamak isteyen. Kaido misyonunu tamamladı. Kaku ise özgür olacak daha.
Kaidou'nun ölmek istemesi olayını aşmış olmalıyız artık. Adam sarhoşken ölmeyeceğini bilmemenin rahatlığı ile intihar etmeyi deniyor. Eğlencesine yapıyor bunu. Gerçekten ölmek istese öldürürdü kendini ama ölmek istemiyor.

Kaidou fazla güçlü olduğu için uyanışa kasmamış, durumun açıklaması bu bence. Oturup çalışacak bir tipe benzemiyor. Tıpkı Linlin gibi doğuştan güçlü.

Bilmem kaç sene boyunca Luffy'nin meyvesi hakkında normal meyve yav özel bir şeyi yok diyen adamdan böyle bir şey çıkması normal.

Kaidou'nun ölmek istemesi olayını aşmış olmalıyız artık. Adam sarhoşken ölmeyeceğini bilmemenin rahatlığı ile intihar etmeyi deniyor. Eğlencesine yapıyor bunu. Gerçekten ölmek istese öldürürdü kendini ama ölmek istemiyor.

Kaidou fazla güçlü olduğu için uyanışa kasmamış, durumun açıklaması bu bence. Oturup çalışacak bir tipe benzemiyor. Tıpkı Linlin gibi doğuştan güçlü.
Ben Zoan kullanıcısı olsam uyanışımda nasıl gözüküyorum diye merak edip uyanış açmaya çalışırdım.

alev hali uyanış haliydi tek fark bulut yoktu magmadan bulutlar olabilirdi tabii
Uyanışta Zoan vücudu form değiştiriyor, Kaku Nika Lucci ortada, Kaidoda form değişikliği falan yok sadece etrafıni ateşle kaplıyor, o yüzden uyanış değil :)

Eğer Kaidoya uyanış dersen bu sefer Pikaya da uyanış demen lazım, o da taşla kendini kaplıyordu, hatta Enel' e de uyanış demen lazım, Reishin tekniğiyle kendini devasa yapıyordu ki bugüne kadar hiçbir logiada böyle bir form değişikliği görmedik :)

Onlara bile gerek yok uyanış diye tanıtılsaydı yeterdi.
Uyanış olması için zaten uyanış diye tanıtılması lazım, Dof Kata Kidd Law Nika Lucci Kaku hepsinde tanıtım var, istisnası yok Kaido veya BM uyanış açsa muhakkak soylenirdi

Kaku'nun potansiyeli > Kaidou'nun potansiyeli.
Şuana kadar meyve yedikten 2 yıl sonra uyanış açan Kakudan başka kimse yok, hepsinden daha potansiyelli çıktı Kaku :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık