Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'nun Meyvesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence kaido meyve sahibi ve yediği meyve mistik zoan . Mitolojik bir varlik olan nemea aslanina dönüşeceğini düşünüyorum (nemea Aslanı yunan mitolojisinde geçen zarar gormez deriye sahip aslan )
Zaten kaidonun heybeti Aslanı
andırmıyormu , bence siyahlar içerisinde öldürülmez bi aslan olarak gözükse efsane olur

Age of'ta vardı.Aslana dönüşse o kafasındaki boynuzlar nolcak.Kaybolmaz heralde neye dönüşürse dönüşsün boynuzları ekleyin.:D

the little prince

Kaidonun meyvesinin mistik nemea aslanı olduğundaki düşüncemin ana nedeni kaidoyla nemea Aslanının aynı sekilde ortaya çıkması
Anlatmak istediğim şu ki efsanede nemea Aslanı aydan dünyaya düşerek ortaya çıkıyor ve mangada kaidoda gökyüzünden yere düşerek ortaya çıkıyor , tesadüf müdür bilmem ama bi benzerlik var bence , hem Oda sensei böyle benzerlikleri iyi yakaliyo

Bu kendini öldürememe klişesi hiç bitmeyecek galiba. :/ Ölmek istiyorsa meyvesiz de olsa atlasın suya arkadaş,nefessiz yaşayacak değil ya. :S
3000 yıl kalsa nefessiz yaşayabilir tarzı bir şey bulunur.

O değilde ben bir Luffy fanı olarak ciddi ciddi Luffy'nin bu adamın seviyesine gelemeyeceğini düşünmeye başladım

3000 yıl kalsa nefessiz yaşayabilir tarzı bir şey bulunur.

O değilde ben bir Luffy fanı olarak ciddi ciddi Luffy'nin bu adamın seviyesine gelemeyeceğini düşünmeye başladım
Sana bunun cevabını vermiştim bir ara. :/ Yonkou seviyesi olduğunu düşündüğün Mihawk'ı Zoro aşacaksa Luffy de Kaido'yu aşar. Olaya bu yönden bak. :/

Chinjao ne diyor? " Amiralleri ve Yonkouları aşabileceğini mi düşünüyorsun? KK olmak böyle bir şey işte. " diyordu. Bu da kanıtlardan birisi.

kör topal

Düşünsenize adam 2 meyve olayını duyup meyve yiyor
Sana bunun cevabını vermiştim bir ara. :/ Yonkou seviyesi olduğunu düşündüğün Mihawk'ı Zoro aşacaksa Luffy de Kaido'yu aşar. Olaya bu yönden bak. :/

Chinjao ne diyor? " Amiralleri ve Yonkouları aşabileceğini mi düşünüyorsun? KK olmak böyle bir şey işte. " diyordu. Bu da kanıtlardan birisi.
Mihawk nasıl yonko seviyesi? hakisi bitmiş tükenmiş en güçsüz yonko yani WB bile etmez bu adam nasıl yonko seviyesi? tamam Shanks'la bi aralar vs atmış ama Shanksın olayı tayfası bence.

JamesLogan

Düşünsenize adam 2 meyve olayını duyup meyve yiyor

Mihawk nasıl yonko seviyesi? hakisi bitmiş tükenmiş en güçsüz yonko yani WB bile etmez bu adam nasıl yonko seviyesi? tamam Shanks'la bi aralar vs atmış ama Shanksın olayı tayfası bence.
Senin Türkçe'yi algılamakla ilgili sorunların mı var ? Yonkou seviyesi dememiş ki adam :( Diğer yonkou'ları görmeden Wb'yi en güçsüz yonkou yaptı adam. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık