Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'nun Meyvesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence boğa meyvesi var. Silueti ilk gösterildiğinde boynuz vs yoktu ama gökyüzünden atladığında boynuz var. Bilinen bir gerçek ki boğalar sağlamlıklarıyla bilinir. Kaido atlarken meyveyi yarı aktifleştirmiş bu yüzden de boynuzlar ortaya çıkmış olabilir ve Kaido'nun ölmemesinin nedeni de boğa meyvesinin sağlamlığı olabilir. Benim düşüncem bu yönde. Başka meyve çıkarsa da şaşırmam ama o "canavarlar kralı" mı"100 canavar" mıydı neyi o lakabı da almasının şeytan meyvesi etkisiyle olduğunu düşünüyorum. Bilemem ne çıkar, kimse Oda değil.

Düşünsene 2 meyve yedikten sonra ölme olayını duyarak yiyor ölmüyor. Sonra 100'e kadar devam ettiriyor yine ölmüyor başka bir metod aramaya başlıyor sonra adı 100 canavar oluyor ehehe. :at: Neyse tamam ben gidiyorum. :)

Bize gösterilen Kaido ile duyduklarımız arasında çok fark var. Bir sıkıntı var bu işte ama hayırlısı.
Akainu gibi bi psikopat beklerken; Luffy'nin biraz fazla gelişmişi çıktı karşımıza. Söylenenleri yanlış yorumladık, bunda Big Mom'ın da etkisi oldu.

Meyve olmadan bu herif çok epik olur. Zoan iyidir ve Ejderha çıkarsa da ateş eder.

Shanks-Haki Master
WB-Paramecia
Big Mom-Logia
Kaido-Zoan

Bu muhabbet dönmüştü bi ara. Karakter çeşitliliği açıdından iyidir böylesi.

Ölme veya intihar etme mevzusu da açıklığa kavuşur nasıl olsa. Şuan gazla takılmaya gerek yok.

Düşünsene 2 meyve yedikten sonra ölme olayını duyarak yiyor ölmüyor. Sonra 100'e kadar devam ettiriyor yine ölmüyor başka bir metod aramaya başlıyor sonra adı 100 canavar oluyor ehehe. :at: Neyse tamam ben gidiyorum. :)
Olma ihtimali var bence. Sonuçta iki meyve yersen ölürsün dendi ama bu ölmüyor.
100 tane zoan yemiştir. :) Belki de Dof'un zoan meyvelerinden 100 tane yedi.

Akainu gibi bi psikopat beklerken; Luffy'nin biraz fazla gelişmişi çıktı karşımıza. Söylenenleri yanlış yorumladık, bunda Big Mom'ın da etkisi oldu.

Meyve olmadan bu herif çok epik olur. Zoan iyidir ve Ejderha çıkarsa da ateş eder.

Shanks-Haki Master
WB-Paramecia
Big Mom-Logia
Kaido-Zoan

Bu muhabbet dönmüştü bi ara. Karakter çeşitliliği açıdından iyidir böylesi.

Ölme veya intihar etme mevzusu da açıklığa kavuşur nasıl olsa. Şuan gazla takılmaya gerek yok.
Moria'nın tayfasını katledip tek bırakmış acı çeksin diye. WB'yi durdurmaya gitmiş Shanks çıkmış karşısına.
Dof ile anlaşma yapmış.
Sonra çıkan adam delinin teki. Shanks ile nasıl anlaştı bu adam da bıraktı WB'nin peşini?
Adalarında olaylar dönüyor ama adamın derdi hem intihar etmek hem de savaş başlatmak?
Bu kadar psikopat birisinin o çaylakları bırakmaması lazım.
İki farklı karakterde adam gözüküyor. Garip valla.

JamesLogan

Moria'nın tayfasını katledip tek bırakmış acı çeksin diye. WB'yi durdurmaya gitmiş Shanks çıkmış karşısına.
Dof ile anlaşma yapmış.
Sonra çıkan adam delinin teki. Shanks ile nasıl anlaştı bu adam da bıraktı WB'nin peşini?
Adalarında olaylar dönüyor ama adamın derdi hem intihar etmek hem de savaş başlatmak?
Çift kişilikli olmasın şimdi bu :confused:

Dof ile anlaşma yapmış.
Kaido'nun 100 gerçek meyve yemiş olma olasılığı yok o zaman teach boşa uğraşıyor. Yapay meyveyi bilemem. Moriah'ı kin duy güçlen gel beni öldür diye öldürmemiş olabilir.
Shanks mevzusunda, Shanks bunun yolunu kesince 3 olasılık geliyor aklıma
1-Shanks, Buggy gibi kaido'yu da kandırmış olabilir
2-Shanks Kaido'ya bir konuda taviz vermiş olabilir
3-Kaido önce shanksı yense bile mf'Ye zamanında yetişemeyeceği için gereksiz çatışmadan kaçınmış olabilir.

Sanırım sadece ölmek, intihar etmek istemiyor havalı bir şekilde ölmek istiyor. Bu başlatacağım dediği savaşta bu yüzden olabilir. Bence de o çaylakları bırakmaması ezip geçmesi lazım hepsini. Ya Kaido'ya itaat ederler ya da bedelini öderler bana kalırsa

Dof ile anlaşma yapmış.
Oda'nın kıvırması bunlar.En basitinden örnek vereyim:Shanks WB'nin gemideyken beyazsakala Ace'i durdur diyor o da şu aptal Teach'e ceza vermek benim görevim diyor.Bu söylediklerinden Ace'i kendi görevlednirimiş gibi bi mana çıkıyor.Ama mf'ye bakıyoruz Oda biz ''WB ne baba adammış oğlu kendi sözünü dinlememesine rağmen onu kurtarmaya gelmiş'' dememiz için Ace wb'yi dinlemeden Teach'i aramaya çıkmış olduğunu söylüyor.Burada da yok önceki Kaido olmadı diyip böyle yapmış işteç

JamesLogan

Oda'nın kıvırması bunlar.En basitinden örnek vereyim:Shanks WB'nin gemideyken beyazsakala Ace'i durdur diyor o da şu aptal Teach'e ceza vermek benim görevim diyor.Bu söylediklerinden Ace'i kendi görevlednirimiş gibi bi mana çıkıyor.Ama mf'ye bakıyoruz Oda biz ''WB ne baba adammış oğlu kendi sözünü dinlememesine rağmen onu kurtarmaya gelmiş'' dememiz için Ace wb'yi dinlemeden Teach'i aramaya çıkmış olduğunu söylüyor.Burada da yok önceki Kaido olmadı diyip böyle yapmış işteç
Yok aslında o öyle değil. Beyazsakal'ın Shanks'a öyle demesinin sebebi yine Denizcilere, Ace'in dik başlılığından değilde Beyazsakal'ın izniyle gittiğini göstermesi gibi. Hani bu gemide benim iznim olmadan bir şey olmaz sen işine bak manasında söylüyor onu Shanks'a. Ace'i kötü göstermemek için bir nevi. Çünkü Mf'de gösterilen fb'de Beyazsakal Ace'e içimde kötü bir his var diyor, Ace dinlemiyor yani bu konuşma Shanks gelmeden önce geçiyor aralarında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık